Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
dziewczyny jak dawkowałyście maluszkom Sab simplex??Przez znajomego kupiliśmy SS w Niemczech, czekamy na przesyłke, ale instrukcja pewnie bedzie po Niemiecku, jak bede miała podawac Małemu??

dodam, ze nie płacze po kazdym jedzeniu tylko nieraz , wiec te kolki nie sa chyba regularne

drugie pytanie, czy ten sab Simplex faktycznie działa???tak mi szkoda mojego Maluszka, nie moge patrzec jak płacze, czy Waszym pociecha ten lek faktycznie pomógł??
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

w jakim wieku jest twój maluszek ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

ma 3,5 tygodnia
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

u mojej pierwszej córki sprawdził się od razu były rezultaty, teraz druga też ma kolki i nie widzę żadnej poprawy :/ zależy od dziecka :)


DAWKOWANIE: 0,6 ml=15 kropel do każdego mleka/posiłku
Dawka dla dzieci od 3 tygodnia życia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

może położna z Baby&Care byłaby w stanie Tobie pomóc
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

u nas SS pomógł, na początku podawaliśmy 15 kropel do każdego mleczka, a później zapobiegawczo po 10 kropelek co do drugiego karmienia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Salombo - na poczatku to znaczy przez ile dni?i zapobiegawczo przez jaki czas??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

najpierw warto by było stwierdzić czy to są na 100% kolki żeby nie podawać maluchowi kropelek bez potrzeby albo nie przegapić jakiejś dolegliwości
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

u Was też przy dawkowaniu 15 kropelek do każdego mleczka 1 buteleczka Sab simplex wystarczała na ok tydzień?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Na ulotce jest napisane 15 kropelek do jedzonka. My dawaliśmy sporadycznie po mleczku, jak widzieliśmy, że coś zaczyna się złego dziac- zawsze pomagało!
Na marginesie- mam jeszcze jedna butelkę na zbyciu jakby ktos był zainteresowany zakupem:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Pani Natalio z Baby&Care, czy jako położna i pracownik służby zdrowia może Pani napisać wszystkim Mamom stosującym bądź planującym stosowanie DLACZEGO SAB SIMPLEX został wycofany z rynku farmaceutycznego w Polsce?
Większość Mamuś wie,że SAB SIMPLEX pomaga na kolki, ale może warto się zastanowić DLACZEGO w Polsce nie jest on dystrybuowany? Dlaczego chcecie podawać NOWORODKOM! lek wycofany w PL? e dodatku kupiony gdzieś w internecie, od przypadkowych osób, bez ulotki w języku polskim?!?!?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Ja podawałam przez 4 dni. rzeczywiście cudownie zadziałał od razu mimo, że stosowałam zgodnie ze wskazaniem pediatry 4 x na dobę po 10 kropek!!

Po tych 4 dniach weszłam na to forum - NA SZCZĘŚCIE
i uświadomiłam sobie, że nie SS nie może być dobry dla malszków!!!
Poczytałam polskie tłumaczenie ulotki a tam aspartam ( rakotwórczy nie wskazany nawet dla dorosłych - ostatni bardzo głosny temat) oraz benzoesan sodu - no tego to nawet ja unikam w produktach spożywczych.... no i ten główny składnik (symetykon chyba... sory ale pewna nie jestem) jest w dawce w Polsce nie dopuszczalnej...

No ja od razu odstawiłam. Dziękuję za to forumkom... Może nawet to była Abigail :))

Po prostu jeszcze bardziej uściśliłam diete. Czyli odstawiłam surowe warzywa i owoce. Czyli jabłka , banany itd TYLKO zapiekane Zeri surówek z marchewki - tylko gotowan.... jak rękął odjął. Kolki minęły. Synek ma juz 3 miesiące skończone więc już luz.

Pomyślcie mamuśki czy warto faszerować takie małe biedactwo zbędną chemią... ZRozumiem tylko mamy, które mają mega koncerty spazmatycznego płaczu trwające godzinami. Inne myślę, ze powinny pomysleć co jeszcze można zrobić w sposób naturalny... dietka, masaże brzuszka ( tez na początku robilam)


sory rozpisałąm się... ale jestem od niedawna mega przeciwniczką SS.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 24

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Acha... no jeśłi jednak chcecie dawać to proponuję na początek minimalne dawki, które u moich koleżanek ( jak się niedawno dowiedziałam :)) zadziałały. Czyli po 4 kropelki 4 razy dziennie. Jak nie będzie efektu zwiększać. Mysle, że 10 kropelek powinno już pomóc każdemu dziecku... tak myśle....mojemu pomogły jak miał na początku kolki...i tak polecała nasza pediatra
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

my dawaliśmy 15 kropelek co 6 godzin, został nam zakupiony przez znajomą w niemieckiej aptece, główny składnik, czyli simeticon jest składnikiem także np.espumisanu dla dzieci. Nam SS bardzo pomógł.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

no właśnie zapisałam symetykon, ale to to samo co simeticon :)

ma go espumisan, ale w znacznie mniejszym stężeniu. Dlatego espumisan jest dopuszczony w Plsce do sprzedaży, a SS nie...

Tak jak pisałam,działa cudownie, bączki lecą z pupci jak szalone w ciągu 15 minut :) ale ja stwierdziłąm, że nie warto podawać tej chemii...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Monica zgadzam sie z toba w 100%.Na szczescie ja nigdy nawet nie probowalam podawac zadnej chemii malemu.Tak jak piszesz-3 miesiace scislej dietki, nic surowego i zadnych slodyczy, jak w swieta skusilam sie na ciasto od razu byl problem,ale napilam sie wiecej herbaty na laktacje Hipp i baczki lecialy jak szalone ;D Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

ja takką dietę stosowałam,że ważyłam 47 kilo a efekt żaden
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

dieta przy karmieniu nie oznacza przecież zmniejszenia ilości pokarmu. Wręcz przeciwnie - można jeść więcej bo i zapotrzebowanie na kalorie większe:)

ja w każdym razie mam diete - ale nie chudne niestety :)
Po prostu jem sporo jogurtów - ale naturalnych ( bez jakiś barwinków,dosładzanych itd ) dla smaku dodaje suszone morele, troche rodzynek, żurawin... zamiast cukru stosuje syrop klonowy który jest dopuszczany przy karmieniu i ja uwielbiam jego smak :)
Mięsa jem prawie wszystkie, jednak z przewagą drobiowego. Po prosta NIC SMAŻONEGO ( duszenie, gotowanie, pieczenie..)

Warzywka typu burak, marchewka, szpinak.... gotowane, surówka głównie z zielonej sałaty z dodatkiem jogurtu plus kochany koperek.....

itd itd Naprawdę można się najeść do syta i nawet przegiąć a dziecko czuje się dobrze...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

z ta dietą to bujdy, ja miałam mega biegunkę i byłam przez prawie tydzień na ścisłej diecie ryż, dwa kawałki suchego chleba i woda do picia a mała jak płakała wcześniej tak płakała dalej. Ale my już mamay sposób: delicol (pomaga trawić mleko) do tego espumisan ulgix albo co innego z symentykolem i dicoflor, i jak ręką odjął. Po prostu przyczyny kolki są różne czasem jest ich kilka i nie zawsze jeden lek pomoże. U nas sprawdza się ten zestaw.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Polecamy rewelacyjne krople na kolki dla niemowląt
Sab Simplex oryginalny niemiecki
wysyłka 24h cały kraj NON-STOP
http://sabsimplexkolki.republika.pl/
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

SS jeszcze nie podawałam ale pierwszej corce juz po 2 dawce pomogła BIO GAJA. Cudowne działanie ale niestety na 2 córkę nie działa. Polecam BG tym ktorzy nie probowali
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Dlaczego lek nie został wycofany w D, A, Cz itd? tylko w takim dzikim kraju jak Pl? Już wyjaśniam. Przyszedł jeden lobbysta br. farm. i posmarował odpowiednim politykom po rękach i dlatego nie ma tego na rynku w Polsce, a w Niemczech, Austrii Czechach i innych cywilizowanych krajach jest. Proszę, o to odpowiedź pani Abigail. Rodzimy rynek farm. wcale nie jest jakimś wyznacznikiem dla mam. Dlatego sprowadzają one lek znany i skuteczny z zagranicy, bo skoro u nas wystarczy dać odpowiednio pękatą kopertę by wycofać lek to po co się takimi służbami sugerować, co?
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Dokładnie! A Wy tutaj ludzie piszecie o jakimś rako-twórstwie i innych herezjach. Polska kraj wałków - produkt byłby zbyt konkurencyjny dla innych polskich "para"produktów. Wielu moich znajomych podaje/podawało ten lek swoim maleństwo i w większości przypadków spisywał się bez zarzutów.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

BG to probiotyk nie jest on na kolki .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

polecam artykuł:
http://tatowymokiem.blogspot.com/2014/08/sab-simplex-kontra-espumisan-bobotic.html
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Witam
U mine zadziałał. Zostały mi jeszcze 3 opakowania Sab simplex, nowe, nie otwierane, z aktualnymi datami ważności. Z chęcią odsprzedam.
606180395
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Witam, czy ma Pan jeszcze SS na sprzedaż? Skąd ewentualny odbiór?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

W Niemczech kosztuje około 8 euro z centami bez recepty czyli jest ogólno dostępny więc każdy może je kupić.Mmoże ktoś ze znajomych jeździ na sasy to mooże kupić bez problemu.Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Bo to jest POLSKA a nie elegancja Francja! Zaje..na Polska!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lek jest wycofany tylko w Polsce, w pozostałych krajach Europy jest dostępny bez recepty. Prawdopodobnie konkurencja skutecznie blokuje wejście na rynek polski.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

mam to samo... skorzystam z leku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Dokładnie to prawda, stosowałam się ścisłych diet i schudłam masakrycznie po porodzie a efekt tak jak napisałaś żaden... Są dzieci po prostu z "natury" kolkujące, kolki pojawiają się samoistnie i stosując nawet niby cudowne diety nic nie pomogą! Nie ma czegoś takiego jak dieta matki karmiącej, a tu taką super stronkę dla każdej mamy objawiającej się tej "diety"...
https://mamaginekolog.pl/dieta-okresie-karmienia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Prawdopodobnie firma nie chciała promować leku w Polsce za duże lobby
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Jak można być tak głupim żeby sugerować diety dla matek karmiących. Ciemnogród, wiecie co to za organizacja WHO? Poczytajcie sobie ich zalecenia. Wg naukowców nie ma to żadnego, podkreślam ŻADNEGO wpływu na kolki niemowlęce. Kolki to niedojrzałość układu pokarmowego maluszka, która z czasem... przechodzi ot tak. W międzyczasie można dziecku pomoc symeticonem i tyle. Polecam zwolenniczką diet dla karmiących powiedzieć o czymś takim w krajach zachodniej Europy. Odrazu każdy zapyta czy jesteście z Polski, bo tutaj stare koniowały (celowo nie nazwę ich lekarzami) opowiadają takie brednie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Ale pitolisz, a który "Polski" lek to nie chemia?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko proszę mi powiedzieć dlaczego jest dostępne w niemieckich aptekach skoro taki zły lek .Ja sądzę ze na rynku w tym samym czasie pojawił sie inny lek i ten trze było jakoś przedstawić złej strony by mógł wejść kolejny a lekarze polecać i za to przebywać na darmowych wycieczkach niestety przykre ale u nas tak to działa .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

> ten główny składnik (symetykon chyba... sory ale pewna nie jestem) jest w dawce w Polsce nie dopuszczalnej...
ten główny składnik w tym momencie jest w ilości 100mg/ml w Espumisanie (SS ma 69,19mg/ml), więc o czym my tu mówimy, po prostu w Polsce jak w chlewie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Kto Ci powoedzial ze lek kiedykolwiek byl w Pl ciole malinowy!!?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Witam czy na ten lek była by możliwość żeby zamówić z Niemiec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bzdura. Niby nie jest na kolki? To wytłumacz jakim cudem mimo wszystkich innych prób walki z kolkami tylko to pomogło???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Mój maluszek na 3,5tygodnia nie zawsze ma te kolki to nie po każdym karmieniu to jak mam podawać codziennie i ile razy a po jakim czasie zmiejszyć dawkę i czego tego aż 15kropelek a espumisanu tylko od 5 do 10 kropli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i jak maluszek żyje po latach po tych dawkach?????????//
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

15 kropel przed posiłkiem najlepiej na łyżeczkę trochę mleka i kropelki dodać.Można je podawać od 3 tygodnia życia.Stosowane są również przed kolonoskopią,gastroskopią i usg .Prócz tego czy dziecko nie jest uczulone na składniki kropelek nie ma innych przeciwskazań.Przynajmniej tak piszą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Mi doktor w Niemczech powiedziała żeby nie podawać w mleku że nie wolno tylko bezpośrednio dziecku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

sprzedam sab simplex prosto z apteki kupowany w dniu zamówienia, wysyłka 24h cena 30zl/szt , tel 505869891 lub mariusz9270@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Ludzie przeciez to nie pomaga jakos lepiej niz nasze krople np bobotic!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Espumisan jest ogólnodostępny i ma ten sam skład. Po co kombinować ze sprowadzaniem Sab Simplex? Kolki nie trwają długo i można sobie z nimi świetnie radzić. Espumisan+probiotyk+Viburcol - to niezawodny zestaw, który ZAWSZE działa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

A jaki to probiotyk? Bo chcialabym zastosowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Probiotyk np. Biogaja lub Dicoflor
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety nie zawsze i nie na każde dziecko. Próbowałam już wszystkiego nic nie pomogło!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba połączyć probiotyk np. z Viburcolem, a jak nie pomoze, dolozyc np. Delikol.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na wyspanamama.pl jest ulotka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

wszystko o sab simplex:
793502009
pomoc 24h
wyspanamama.pl
http://allegro.pl/wyspana-mama-poradnik-jak-zyc-z-kolke-niemowleca-i6999452143.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

O wiele lepiej się sprawdza esputicon i nie musisz szukać po zagranicznych aptekach. Kosztuje ok 8-9 zł . Bardzo dobry skład, także jest w pełni bezpieczny dla małego brzuszka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po pierwsze w takich przypadkach najlepiej skonsultuj się zw swoim pediatrą, który najlepiej Ci doradzi. A po drugie jesli masz czas i chęci to się porządnie poedukuj z tematu kolki niemowlęcej i poczytaj o co w tym wszystkim chodzi i czym różnią się poszczególne leki to wtedy łatwiej będzie Ci sobie z tym problemem radzić. Od siebie moge polecić np. serwis https://kolka-niemowleca.pl/ ale jak dobrze poszukasz w Google to znajdziesz też sporo innych wartościowych materiałów, które dostarczą Ci wiedzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Działa tak samo jak Espumisan - w koncu to to samo. Natomiast podane samego nijak u nas nie radzilo sobie z kolkami. Musialam dac Viburcol i dopiero byl spokoj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Sprzedam oryginalny SAB Simplex sprowadzany z Niemiec dwa miesiące temu. Data przydatności do spożycia: 2020/06 - mogę udostępnić foto. W buteleczce pozostało około 85% zawiesiny, córce okazał się zbędny. Możliwa wysyłka z Bydgoszczy, w razie pytań proszę o kontakt pod nr 604991131 lub agawa.g@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie ma znaczenia wiek - producent dla niemowląt przewidział 15kropli co posiłek
więcej na wyspanamama.pl

zamówienia
Oto najlepsza oferta w Polsce!
W sprzedaży:
Sab Simplex Pfizer 30ml (produkcja francuska na rynek czeski)- 28PLN
64mg/ml Simeticon
Sab Simplex Pfizer 30ml (produkcja francuska na rynek niemiecki)- 38PLN
69,19mg/ml Simeticon
Windi (2szt.) – 6PLN
Osanit Globulki – 34PLN
Osanit Żel promocja!– 39PLN
Płatność metodą tradycyjną:

Odbiór w punkcie Poczty Polskiej – 9PLN
List Polecony Priorytet – 11PLN
Paczka+ z przedpłatą – 17PLN
Paczka+ za pobraniem – 20PLN
Odbiór osobisty (Żory)

nowość! Odbiór w punkcie (48H) przedpłata- 9PLN (odbiór w wybranych punktach: Poczty Polskiej, stacje pkn orlen, kioski/saloniki RUCH, sklepach Żabka i Freshmarket – przy zamówieniu podajemy adres i nazwę punktu odbioru oraz dane odborcy, nr telefonu i adres zamieszkania.

nowość! Odbiór w punkcie (24/48H) za pobraniem – 16PLN (odbiór w wybranych punktach: Poczty Polskiej, stacje pkn orlen, kioski/saloniki RUCH, sklepach Żabka i Freshmarket – przy zamówieniu podajemy adres i nazwę punktu odbioru oraz dane odborcy, nr telefonu i adres zamieszkania.

Za przesyłkę płacisz zawsze tylko raz

instrukcja: List Polecony Priorytet przedpłata NA KONTO
Dostawa 24/48H
CENA: 12PLN

Należy dokonać przelewu.
Numer konta: 62 1160 2202 0000 0002 9868 2476
Numer konta walutorego EURO: 39 1160 2202 0000 0003 1498 5971
Kod swift bank Millenium: bigbplpw, kod BIC Bank Millenium:bigbplpw

Dane: Wyspana Mama 44-240 Żory
W tytule przelewu napisać: dokładny adres wysyłki, numer telefonu oraz ilość zamawianego produktu
Potwierdzenie przelewu wysłać mailem (zamowienia@wyspanamama.pl), mms (793502009) lub na facebooku.
Brak wysłanego potwierdzenia może opóźnić dostawę, gdyż informacje otrzymujemy po zaksięgowaniu należności.
Zamówienia wysyłane są między godziną 12;00-14:00. Zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłane są tego samego dnia. Koszt przesyłki jest jednorazowy niezależny od ilości.
instrukcja:
Paczka+ płatna przy odbiorze – Dostawa 24/48h cena: 22PLN
Paczka+ przedpłata NA KONTO – Dostawa 24/48h cena: 18PLN
Zamówienia składamy wysyłając mailem (zamowienia@wyspanamama.pl), sms (793502009) lub na facebooku następujące informacje:
– imię i nazwisko
– adres do wysyłki
– numer telefonu
– produkt + ilość
Otrzymasz potwierdzenie w postaci numeru nadania. Przesyłki są wysyłane około godziny 12:00-13:00. Status i kwotę pobrania przesyłki można sprawdzać na stronie: http://emonitoring.poczta-polska.pl/
W przypadku przedpłaty na konto:
Należy dokonać przelewu.
Numer konta: 62 1160 2202 0000 0002 9868 2476
Dane: Wyspana Mama 44-240 Żory
W tytule przelewu napisać: dokładny adres wysyłki, numer telefonu oraz ilość zamawianego produktu
Potwierdzenie przelewu wysłać mailem (zamowienia@wyspanamama.pl), mms (793502009) lub na facebooku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wyspanamama.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Sab Simplex - jak dawkowac???? czy działa??

Iii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszystko zależny od tego ile noworodek ma tygodni :) dawkę sab simplex https://www.mojniemowlak.pl/niemieckie-krople-sab-simplex-na-kolke/ dopasowuje się do wagi i wieku niemowlaka. Można przyjąć 15 kropelek na kolę, które podajesz w trakcie karmienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polskie czopki Viburcol i Espumisan, to najlepsze lekarstwo na kolki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

Gdzie w trójmieście biżuteria Colibra? (19 odpowiedzi)

jak w temacie.

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...