Sala weselna, a ozdoby

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Mój ślub 24.07.2010 r USC - Harnaś w Sopocie

Ja to jestem chyba jakas nienormalna!! Zarezerwowałam sobie góralską chate, bo stwierdziłam ze będzie fajny ciepły klimacik :) przeglądam teraz wystroje sal weselnych i podoba mi się wszystko co nowoczesne tj. kwiaty w wodzie świeczki koraliki , kryształki itp. i ma sie to nijak do mojej góralskiej chaty :( Zaczęłam ie zastanawiac czy nie powinnam myślec o innej sali restauracji czy chotelu. Juz sama nie wiem!! Normalnie zaraz zaczne panikować. Powiedzcie dziewczyny co mam robic???!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Sala weselna, a ozdoby

przede wszystkim wziąć się w garść i poważnie zastanowić nad tym co jest dla ciebie ważniejsze: klimat lokalu czy możliwość udekorowania go pierdołkami :) przecież w takim stylowym miejscu też można zadbać o delikatne dekoracje z gustem, pytanie czy ty do szczęścia musisz mieć dekoracje które tak ci się podobają jak oglądasz te inne strony? bo jeśli tak to faktycznie zmień lokal - mówię poważnie bo jeśli potem będziesz z tego powodu nieszczęśliwa to po co to? albo będziesz chciała na siłę nie daj boże zrealizować pomysły w tym miejscu gdzie coś kompletnie pasować nie będzie; grunt to zdecydowanie i trzeźwa decyzja oraz priorytety, powodzenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...