Salon Branski

Fryzjerzy

Gdynia, al. Zwycięstwa 245/14

Polecam salon Branski (1) Miałem przyjemność korzystania z usługi salonu a dokładnie strzygł mnie Radek... Klient Polecam Damiana (1) Szalenie sympatyczny, klasyczny ale bardzo nowatorski. Mimo młodego wieku... ma Pozytywne zaskoczenie (1) Pełna obaw zasiadlam na fotelu,wizyta była długa,ale o tym byłam... Mirella
Najlepszy Pan Damian !!! (1) Serdecznie polecam Pana Damiana .Wykonuje przepiękne fryzury! trafiłam w jego... Sześliwa Klientka Perfekcyjny Pan Damian! (1) W salonie panuje bardzo miła atmosfera. Z przyjemnością zasiadłem na fotelu... Michał Polecam! (1) Polecam gorąco! Salon super, kawka super, fryzura super, pan Sebastian super.... M. Super Salon. Super Sebastian. (1) Z usług Salonu Branski korzystam od pół roku. Pomimo iż począwszy od... Marta Jestem zachwycona (1) Naleze do wybrednych i wymagajacych klientek ,dlatego tym bardziej jestem pod... Ewa N. ewelina - opinia (1) salon super,pan sebastian swietnie dobiera fryzury ewelina Karolina - opinia (1) Bardzo fajne miejsce ,jestem pod wrażeniem jeśli chodzi o doradztwo oraz... Karolina Wspaniale, polecam wszystkim !! (1) Wcześniej chodziłem do pewnego salonu w klifie , nigdy juz tam nie pójdę. Pan... Kuba Prawdziwi pasjonaci (1) Pan Sebastian to absolutny mistrz. Totalnie zmienił mój wizerunek. Z długich... Karolina polecam wszystkim, super !!!!!! (1) Witam, odwiedziłem ten salon niedawno z polecenia i muszę powiedzieć, że się... wojtek Absolutnie Fantastycznie (1) Miejsce fantastyczne a pani Ania jest po prostu genialna. Odwiedzałam wiele... ela Było fantastycznie! :-) (1) Gorąco polecam wszystkim ten salon :-) Byłam u Pana Sebastiana, na... Ania Fantastycznie! (1) Jestem pod ogromnym wrażeniem salonu, super fryzjerzy, którzy skupiają się... Bardzo Zadowolona Klientka Dzieki za to , ze powstal taki salon dostepny dle wszystkich (1) Super obsluga pan Sebastian ma zlote rece do strzyzenia jak rowniez do... Miroslawa Fialek Salon tak dobry jak wiele krakowskich. (1) Byłam w Branski Salon we wtorek. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług i... Marta You made my day! :) (1) Nie spodziewałem się czegoś takiego, owszem liczyłem na profesjonalną... Kuba Polecam pana Sebastiana. (1) Salon bardzo łany, obsługa na najwyższym poziomie i pyszna kawa. Pan... Lucyna