Salon Branski

Fryzjerzy

Gdynia, al. Zwycięstwa 245/14

Profesjonalnie i zawsze z zaangażowaniem! (1) Chodzę do Salonu Branski już od kliku lat do Pana Damiana i jestem... Iza Pierwsze wrażenia po pierwszej wizycie w salonie :) (1) Salon wygląda rewelacyjnie, fajna atmosfera. Na wizytę byłam umówiona do Pani... Agnieszka Profesjonalizm i Kreatywność. (1) Sebastian Kacprzak - fryzjer stylista z pasją i polotem:-) Profesjonalizm,... Daria
Zawiedziony - opinia (2) Jestem całkowicie załamany podejściem rejestrujących Pan. Sa całkowicie... Zawiedziony Niestety bardzo nie polecam,zniszczono mi włosy:( (1) Wprawdzie od mojej wizyty minął rok, ale niestety skutki odczuwam do tej pory... monika Polecam z czysty sumieniem (1) Jestem klientem salonu od 2 lat. Bezbłędnie, komfortowo, bardzo dobry klimat... G. Polecam, ale... (2) Wizytę w salonie oceniam pozytywnie. Kolor trafnie dobrany, (lekko... Gabriela Mój pierwszy raz u Brańskiego (2) Salon znalazłem pracując w firmie kosmetycznej. Postanowiłem zaryzykować i... Piotr GORĄCO POLECAM SALON BRANSKI (1) Do Salony Branski trafiłam ponad rok temu z mocno zniszczonymi włosami z... GosiaJ pozytywnie (1) Bardzo dobre wspomnienia mam z wizyty w salonie. Włosy wyglądały znakomicie.... Iga K Rewelacyjny salon - Serdecznie polecam strzyżenie u pana Radka. (1) Przez lata korzystałam z usług wielu różnych fryzjerów, ale nigdy nie byłam... Dorota Bardzo słabe strzyżenie (1) Do skorzystania z usług salonu Branski zachęciła mnie ilość pozytywnych... Julia strzyzenie (1) Bylam dzis na strzyzeniu u pana sebastiana, przyjemny masaz glowy i dobra... Joanna Brieger zachwycona (1) zdecydowanie będę stałą klientką Damiana - w końcu fryzjer, który - po... ania Gorąco polecam! (1) Wizyta w salonie Brański to najmilsza część dnia! Wpadam tam zazwyczaj po... Łukasz Serdecznie polecam!!! (1) Pełen profesjonalizm! Polecam Pana Sebastiana i Pana Damiana. Wszystkim,... Agata Profesjonalizm, wysoka jakość usług i świetny klimat : ) (1) Od dłuższego czasu planowałam wizytę u fryzjera. Nie miałam nikogo z... Usatysfakcjonowana klientka Serdecznie polecam! (1) Mówi się, że każda kobieta marzy o tym, aby rozumieć się ze swoim fryzjerem... Ola Polecam Panią Agatę (1) Pani Agata zaopiekowała się profesjonalnie moimi włosami. Wyszłam z salonu... Judyta Rewelacja! (1) Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo a na końcu zachwyt :) szczerze... Angela