Salon Fryzur

Fryzjerzy

Gdańsk, Strzelców Karpackich 2

Jola - opinia (1) Fajne i kreatywne dziewczyny , wysoki standard usług .Plusem jest to że nie... Jola można, ale po co? (1) Dopóki pracowała p. Magda (dziewczyna z rudymi włosami) byłam stałą klientką... aaaa hmmm.. (1) byłam u nich wiele razy i dopóki trafiałam na Panią Magdę (tę rudą ;)) było... Rozczarowana
akai - opinia (1) skorzystałem z usług tak zachwalonego fryzjera pana Damiana,okazało się że... akai polecam (1) Bardzo profesionalna obsługa, jedyny salon w którym nie obawiam się... kataczuk Poprostu świetnie ! (1) Jestem zachwycony że wkońcu znalazlem tego co szukalem ! Udałem sie pierwszy... Piotr PROFESJONALNE STRZYŻENIE (1) Jestem stałym klientem od kilku miesiecy i tak profesjolanego strzyzenia nie... MARCIN Polecam (1) Polecam wszystkim salon. kozystam z usług pani Marzeny która robi piękne... barbara niezadowolony - opinia (1) Cennik wisi naklejony na drzwiach, a po zakończeniu strzyżenia żądają o wiele... niezadowolony może być. (1) są tam 2 fryzjerki, którym jako tako można zaufać. jedna ruda a druga ładna w... dziczek Atmosfera + Ceny = NIGDY WIĘCEJ !!! (1) Czekałem godzię zanim usiadłem w fotelu, nikt mnie nie uprzedził o tak długim... Zawiedziony masakra (1) byłam tam pierwszy i ostatni raz!!! zanim usiadłam na fotel to pokazałam Pani... Aga Atmosfera do bani (1) Technika strzyżenia niestety chyba najlepsza jaką spotkałam (profesjonalne... Renata