Salon La Mania

Paznokcie Salony kosmetyczne

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 23

Ala - ocena (1) Polecam piękne zawsze jest zadowolona Ala Ala - ocena (1) Polecam jest super Ala Katarzyna - ocena (1) Brwi- super perfekcyjne wykonanie . Nigdzie bym nie poszła , tutaj mam... Katarzyna
Joanna - ocena (1) Zabiegi zawsze są wykonywane w sposób perfekcyjny. Panie wsłuchują się w... Joanna Renata - ocena (1) Super piękne paznokcie, bardzo starannie wykonane . Jestem mega zadowolona.... Renata Bozena Tuszkowska - ocena (1) Jestem klientką tego salonu od lat. Właściwie dla tych, którzy mnie znają, to... Bozena Tuszkowska Ola - ocena (1) Dziewczyny są rewelacyjne w zabiegach! Oddając się w ręce Karoliny i Agi... Ola Teresa Jankowska - ocena (1) Super usługi pozdrawiam Teresa Jankowska Ania - ocena (1) Salon La Mania znam od lat. Od zawsze robiłam tam pazurki, od lat, zgodnie z... Ania Ola - ocena (1) W Salonie zawsze atmosfera jest świetna. Dziewczyny znają się na swojej... Ola Beata - ocena (1) Super profesjonalna obsługa Beata Beata - ocena (1) Profesjonalizm i zaangażowanie na 100% Beata W G - ocena (1) Super salon La Mania i super dziewczyny znające się na swojej pracy... W G Izabela - ocena (1) Chodzę do salonu od dwóch lat na różnego rodzaju zabiegi.Jestem bardzo... Izabela Karola - ocena (1) Wspaniała obsługa i jakość wykonania Karola Monika - ocena (1) Bardzo polecam Karolinę. Konkretna i nastawiona na potrzeby klienta, a do... Monika Piotr - ocena (1) Miło, kameralnie a i mężczyzna znajdzie tu coś dla siebie :) Piotr Małgorzata - ocena (1) Profesjonalna obsługa, wyjaśnione wszystkie wątpliwości, bez pośpiechu,... Małgorzata Justyna - ocena (1) Agnieszka i Karolina wykonują super Zabiegi kosmetyczne chodzę do nich od lat... Justyna Justyna - ocena (1) Karolina jest najlepsza pierwszorzędnie robi paznokcie akrylowe , żelowe,... Justyna