Agnieszka - ocena (2) Bardzo dziękuję panu Damianowi za udzieloną mi poradę. Bardzo mi ona pomogła.... Agnieszka Oktawia - ocena (2) Zespół Salonu Nieruchomości pomógł mi kupić mieszkanie w Gdyni w bardzo... Oktawia Tomek - ocena (2) Świetna współpraca, można liczyć na pomoc niezależnie od sytuacji. Tomek
K. T. - ocena (2) Pan Damian towarzyszył mi zarówno przy zakupie nowego mieszkania, jak i przy... K. T. Magda - ocena (2) Bardzo profesjonalne podejście do Klienta Magda Damian - ocena (1) Zespół okazał się niezwykle pomocny i zawsze dostępny, gotowy na szybką... Damian Alicja - ocena (1) Bardzo polecam agencję Salon Nieruchomości, a w szczególności współpracę z... Alicja Dmitrii - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej obsługi ze strony agencji... Dmitrii Grzegorz - ocena (1) Polecam serdecznie pana Damiana i Salon Nieruchomości. Profesjonalna obsługa... Grzegorz Adrian - opinia (2) Super obsługa, profesjonalizm na każdym kroku. Serdecznie polecam Adrian Sebastian - ocena (2) Pełen profesjonalizm, dzięki Panu Damianowi udało nam się zdobyć upragnioną... Sebastian Tomasz - ocena (2) Wszystko jak najbardziej w porządku, bardzo rzetelny i sprawny proces od... Tomasz Filip - opinia (2) Fachowe doradztwo, wykraczające poza zakres usługi kupna mieszkania. Filip Karina - opinia (2) Polecamy!! Jesteśmy z południa Polski. Potrzebowaliśmy kompleksowej obsługi i... Karina elena - opinia (1) Bardzo zadowolony z usług salonu nieruchomości. Mieszkanie sprzedaliśmy bez... elena Roman - opinia (2) Wszystko jest super. Pan Damian szybko i profesjonalnie prowadzi sprawę i... Roman