Marta Owczarzak - opinia (1) Moje doświadczenia z salonem spareda są tragiczne. Miałam wykonany zabieg... Marta Owczarzak Szczerze polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z usług salonu,zabiegi są skuteczne a ceny... Magda Polecam :) (1) Od około dwóch lat korzystam z usług w salonie SPA REDA. Chodzę na rożne... Karolina
MagdaF - opinia (1) Witam Jestem stałą klientką. Z usług p. Iwonki korzystam od ponad roku i... MagdaF Bardzo dobry salon. Polecam wszystkim ktorzy szukaja profesjonalnych uslug (1) Bardzo dobry salon. Polecam wszystkim ktorzy szukaja profesjonalnych uslug Robert Pełny profesjonalizm (1) Od wielu lat szukałam tak miłego i profesjonalnego miejsca. Korzystałam już z... Mariola bardzo polecam!!! (1) korzystałam z usłu jak na razie tylko 2-krotnie ale muszę przyznac, że salon... Agnieszka piękna na ślub (1) polecam serdecznie-zabiegi przedślubne-oczyszczanie cery, nawilzanie rak i... tina POLECAM!!!!!! (1) Fachowa obsługa ,miła obsługa ,przesympatyczne dziewczyny. Po zabiegach u... BEATA Polecam! (1) Obsługa pierwsza klasa, salon czysty i ładnie urzadzony. zabiegi wykonywane... Asik