ANIA - opinia (1) Salon URODA to niezwykle i klimatyczne miejsce. Mozliwosc wykonania wielu... ANIA Izabela - opinia (1) Jestem świeżo po kolejnym zabiegu usuwania owłosienia, zabiegi były nie... Izabela Jerzy - opinia (1) Witam. Zachęcam wszystkich do odwiedzin salonu. Wspaniałe miejsce, super... Jerzy
Ewa - opinia (1) SUPER ! Jak zawsze milo i profesjonalnie Ewa Ewelina G - opinia (1) Pozdrawiam Panie i bardzo dziękuję za doradzenie mi w moim problemie. Pomoc... Ewelina G Basia - opinia (1) Super polecam. Niepowtarzalna atmosfera wysoka jakość usług. Jestem stała... Basia anka - opinia (1) Mozna lepiej ale ok nie bede sie rozwijac anka Ogromny PLUS za kompetencje (1) Bardzo miła obsługa, na pewno wie co robi. Nie ma żadnego naciągania, tylko... Danurta Zdecydowanie polecam. Pełen profesionalizm miła obsługa i przystępne ceny (1) Jestem bardzo zadowolony. Usługi wykonane zupełnym profesjonalizmem. Cena... Tmasz Polecam super obsługa (1) Nic dodać nić ująć, zdecydowanie polecam EWA laser frakcyjny (1) Zabieg drogi ale wart swojej ceny najlepszy jaki do tej pory zastosowałam nie... Agnieszka Carbo-rewelacja (1) świetna i fachowa obsługa (Pani Edyta -rewelacja ) . Chodzę na carbo -bardzo... Ania salon godny polecenia (1) Witam. Salon kosmetyczny który spełnia moje oczekiwania 😏.... klientka GORĄCO POLECAM WIZYTĘ W TYM SALONIE (1) Bardzo wysoka kultura obsługi, bardzo wysoka jakość zabiegów, przystępne ceny... ja