Mk - opinia (1) Najlepsza fryzjerka to Pani Natalia. Mk Arek - opinia (1) Nie polecam. Fryzierka która mnie obsługiwała nie ma pojęcia o strzyżeniu . Z... Arek żaneta - opinia (1) Przedurzylam włoski w tym salonie są naprawdę dobrej jakości.Zawsze są do... żaneta
xxxxxxx - opinia (1) bylem pierwszy raz pani liliana swietnie mnie obciela:) xxxxxxx zwiedziona (1) Myślałam ,że trafiłam do profesjonalnego salonu fryzjerskiego, a tu porażka... cobra Super Polecam!! (1) Witam byłem w salonie już parę razy i za każdym razem wychodzę z uśmiechem a... Klient Serdecznie polecam!!! (1) Odwiedziłem ten salon przez przypadek, kiedy byłem w Auchan na zakupach i od... Adam Słabe strzyżenie (1) Niestety ja w tym zakładzie trafiłam źle, obsługa miła i sympatyczna jednak... Mała Męski strzyżenie (1) Bez zarzutów, fryzjer pewny, rozmowny, usługa na bardzo dobrym poziomie i... Przemek Super fryzjer (1) Najlepszy fryzjer. Panie bardzo miłe i doskonale znają się na swojej pracy.... Patrycja Polecam (1) Przemiła obsluga, przyjazny lokal, jestem bardzo zadowolony. Niedługo moja... Aleksander Zadowolona klientka (1) W efekcie końcowym koloryzacja idealnaMiła obsługa pełen profesionalizm Zuzanna