Salon fryzjerski JuKu

Fryzjerzy

Gdańsk, Świętokrzyska 134/38

Elżbieta - ocena (1) Profesjonalizm najlepsze marki do pielęgnacji przecudowne fryzjerki znające... Elżbieta Marta - opinia (1) Nie byłam w lepszym salonie, a sporo przeszłam z fryzjerkami. Dopóki nie... Marta MC - opinia (1) Uwielbiam podejście Pani Magdy do moich włosów, polecam MC
natka - opinia (1) Magdalena jest bardzo utalentowana fryzjerka widac ze wciąz sie uczy nowych... natka Adam - opinia (1) Pani Natalia jest profesjonalistką w swoim fachu. Polecam :). Adam A. S. - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona. P. Magda super doradziła z fryzurą. Atmosfera też... A. S. Dzołana - opinia (1) Magdalena robi cuda! Niezwykle utalentowana osoba! Dzołana Ewa - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z koloru włosów, Pani Magda robi śliczne blondy i w... Ewa Gosia - opinia (1) Piękny salon , atmosfera bardzo przyjazna , a Pani Magda bardzo... Gosia Tomek - opinia (1) Super, fajna atmosfera i pełny profesjonalizm Tomek klientka - opinia (1) Genialny salon! Świetna obsługa, bardzo profesjonalne podejście, dokładnie... klientka Bożena - opinia (1) Super koloryzacje i atmosfera najlepsza w trójmiejskie Bożena Małgosia P. - opinia (1) Do tego Salonu chodzę systematycznie, ponieważ kiedy Pani Magda pierwszy raz... Małgosia P. Sylwia - opinia (1) Super miła obsługa i profesjonalne podejście do klienta. Polecam z czystym... Sylwia Robert - opinia (1) Fajnie zrobiony salon i można wypić w gratisie nie tylko dobrą kawę ale... Robert Grzegorz - opinia (1) Polecam miła i profesjonalna obsługa Grzegorz Profesjonalnie i sympatycznie (1) To wyjątkowe miejsce, gdzie poczułam się zaopiekowana i dopieszczona ;) w... Magdalena Sesja u pani Magdy (1) To już trzecia wizyta moja i mojej 15-letniej córki w salonie u pani Magdy.... Ania B. Zadowolona (1) Farbowanie i strzyżenie. Jestem bardzo zadowolona. Byłam 2 tygodnie temu,... Gosia Wspaniały salon i fryzjer (1) Pełen profesjonalizm. Kosmetyki bardzo dobrej jakości. Super atmosfera.... Małgorzata