Salony Wrzeszcz

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
We Wrzeszczu odiwedzilam trzy sklepy z sukniami ślubnymi:Lilea,Beauty,Elja. W zadnym sklepie nie spotkalam ani profesjonalnej obslugi ani nie znalazlam ladnych sukienek. Beznadziejna obsluga w Beuty( wciskanie na sile ) i w dodatku trzy tragiczne sukienki na sprzedaz.w Elei sukienki szyte nie za dobrej jakosci. Na sukienke w Lilea to juz za pozno bo trzeba kupowac kilka miesiecy wczesniej. Beznadzieja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salony Wrzeszcz

troche prawda z tym wciskaniem na sile w beauty.bedac tam pierwszy raz,tak mnie zdenerwowaly obydwie panie sprzedawczynie wciskajac mi na sile suknie,ktore powtarzalam po kilka razy, nie podobaly mi sie wogole,ze juz mialam wychodzic,az tu nagle znalazlam w kaciku ta moja najpiekniejsza.kiedy wrocilam nastepnego dnia,byly inne panie,ktore tryskaly energia i uprzejmoscia(pomimo tluuuuumow i tysiaca pytan w ich kierunku) i byly bardzo profesjonalne.stad moze te roznice w opiniach o obsludze w beauty.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salony Wrzeszcz

Ja jak byłam w Beauty to widocznie trafiłam na te miłe panie bo obsługa bardzo mi się podobała i nie było żadnego wciskania na siłe

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salony Wrzeszcz

u mnie też bardzo miło bez wciskania:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salony Wrzeszcz

nie zgodze sie ze w beauty wsciskaja na sile... wogole zlego slowa nie moge powiedziec o obsludze. panie rewelacyjne i w zadnym wypadku nie probowaly wciskac mi sukienke na sile. a poza tym nie spotkalam sie wczesniej z negatywna opinia na temat tego salonu. pierwszy raz slysze cos zlego na temat tych pan...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salony Wrzeszcz

Nie zgodzę się z Tobą, Lilea to dno ale Beauty lub Elja to profesjonalne salony. Może po prostu Ty nie dorosłaś do ich ofert? Poczytaj posty

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salony Wrzeszcz

w beauty bylam dwa razy z placzaca moja mala coreczka bo jej sie nudzilo ale za kazdym razem panie przemile a byly kazdego dnia inne, raz ubierala mnie nawet kierowniczka bo druga pani zajela sie moja coreczka :) super obsluga, gdyby nie to ze juz znalazlam suknie to bym u nich wypozyczyla a tak to kupilam...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salony Wrzeszcz

nie doroslas do ofert???coz to wogole za odpowiedz....dziewczyno.....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salony Wrzeszcz

cot , a jak sie dorasta do ofert? straszny dziwoląg słowny.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salony Wrzeszcz

taaa starch się wogóle wypowiadać na tym forum;/
wyluzujcie dziewczyny to, że babki dla niektórych z Was były miłe to nie znaczy, że dla wszystkich takie muszą być i będą! Każdy ma prawo do własnej opinii i wypowiedzi......

W takim razie ja już zamilkne i nie opowiem swojej przygody z beauty bo mnie zjecie.....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salony Wrzeszcz

napisz...bo mnie zje ciekawość :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salony Wrzeszcz

opowiedz opowiedz!mnie juz zżera...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salony Wrzeszcz

no i nie opowiedziala...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salony Wrzeszcz

będąc w tych trzech salonach ślubnych najgorsze wrażenie wywarła na mnie Lilea. To tam czułam się jakby właścicielka wciskała mi suknie na siłę. To właśnie tam suknie wydawały mi się drugiego gatunku, bez obrazy. Fasony zupełnie mi nie odpowiadały, a panie obsługujące były zdziwione tym, że się nie zachwycam (bo piękne włoskie itp.) Miałam wrażenie, że z Włoch to może i są ale sprzed kilku lat.
Natomiast suknie w Beauty są piękne, obsługa bardzo miła i rzeczowa. Co do Elja mam również pozytywne wrażenie, profesjonalna obsługa. W Elja rozmawiałam z panią krawcową, która doradziła co lepiej itp., zwłaszcza, że przyszłam ze swoim projektem:)
To był tylko Wrzeszcz a co sądzicie o salonach w Gdyni? Dla mnie oki:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Salony Wrzeszcz

W Gdyni najlepiej jest w Madonnie. Super babeczki - pojechałam tam kompletnie zielona, bo to był mój pierwszy salon z sukniami który odwiedziłam, a wyszłam wiedząc jaki chcę dokładnie fason i dokładny kolor sukni.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ELJA z daleka

o to chodzi ze nic nie tlumaczy bo watki moze kasowac jedynie admin...ale o tym juz tez bylo :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ELJA z daleka

Tłumaczy to, że wpis powyżej odnośnie beznadziejnego salonu ELJA z chamską i nieprofesjonalną obsługą został usunięty. Dla mnie forum nie jest wiarygodne i tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ELJA z daleka

Zapraszam do salonu LANGORIA, również we wrzeszczu ul. Grunwaldzka 28/1
tel. 609-000-000
Mam nadzieję ze po wizycie w naszym salonie będą tylko pozytywne opinie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ELJA z daleka

a ja bardzo pozytywnie odbieram salon Beauty super obsluga , Panie doradza jak dla mnie super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ELJA z daleka

Zeby Pani sie nie zdziwila,Pani dopiero zaczyna, jak bym Pani nie starala sie i tak wszystkim nie dogodzi i zmieszaja Pania z GUW.....!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ELJA z daleka

a wiarygodne jest dla ciebie jak ktos w kilkunastu watkach pod roznymi nickami wkleja to samo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ELJA z daleka

Szczerze odradzam salon ELJA we Wrzeszczu. Stracilam tam mnostwo czasu na przymiarki...Az zrezygnowalam po 3 miesiacach kiedy szwy nadal byly nierowne a suknia uszyta z nedznego materialu i bardzo amatorsko. Zaliczki nigny nie oddano, choc sukni rowniez nie uszyto. Mam bardzo gorzkie wspomnienia, mam nadzieje, ze unikniecie takich przykrych chwil. Odradzam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....