Polecam (1) Mimo przecietnego wnetrza, obsluga mila, a fryzjerzy profesjonalni. bylam... szczesliwa akryl (1) podzielam zdanie pani poniżej, też robiłam sobie tam paznokietki i są... kasia bardzo fajny gabinet (1) do gabinetu zglosilam sie z tradzikiem, niemoglam sobie z nim poradzic od... Paulina
madziaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (1) a madzia jest po prostu z*******a.i juz.po jej strzyzeniu nie musze nic robic... ja Polecam! (1) Zabiegi pedicure i manicure u pani Izy to czysta przyjemnosc. A... Małgorzata Irena Goraj - opinia (1) przemiła i profesjonalna obsługa, panie doskonale przygotowane... Irena Goraj rewelacyjny nowy salon kosmetyczny (1) Informację o salonie znalazłam w internecie. Szukałam salonu z maszynami do... Krystyna Zadowolona - opinia (1) Pełen profesjonalizm, na zadawane pytania zawsze fachowa odpowiedz ,... Zadowolona pech? (1) Byłam dziś u fryzjerki. Najwyraźniej miałam pecha nie trafić na chwaloną w... karolina Maria - opinia (1) Bardzo przyjemny salon, sympatyczna i fachowa obsluga - wszytko dokladnie... Maria Iwona - opinia (1) Pani Iza świetnie robi paznokcie.Jestem zawsze bardzo zadowolona i z miłą... Iwona Polecam wszystkim !! (1) Korzystałam z usług Pani Izy kilkakrotnie, wykonywałam m.in. pedicure oraz... Jola do "Goni" (1) "klijetka" Twoja ocena jest jak Twoja ortografia, daj sobie spokój w... Herbert małgonia - opinia (1) Korzystam z usług salonu od wielu lat i nie zamierzam go zmieniac!!!... małgonia Nzjlepszy salom kosmetyczny (1) TO najleszpy salon kosmetyczny w jakim byłam. Panie sa miłe, potrafią... Marlla marta - opinia (1) po przeprowadzce do trójmiasta ciężko mi się było wybrac do fryzjera, bo do... marta ;) (1) robiłam sobie w tym salonie paznokcie, stwierdzam że to najładniejszy akryl... Anna rolletic i fotoepilacja. (1) Jestem bardzo zadowolona z zabiegu fotoepilacji polecam go wszystkim ktorzy... ewa Maria - opinia (1) Sympatyczna obsluga, przystepne ceny. Polecam. Maria Świetna obsługa (1) Gabinet godny polecenia. Wystrój co prawda pozostawia nieco do życzenia, ale... Hanka