Marzena - ocena (1) Szybko, sympatycznie, skutecznie Marzena Jakub - ocena (2) Bardzo miła i profesjonalna fizjoterapia Jakub Ewa - ocena (1) Warunki bardzo dobre. Profesjonalna obsługa. Ewa
Magda - ocena (2) Tata został wypuszczony ze szpitala w fatalnym stanie, fizycznym i... Magda Dorota - ocena (2) Z usług korzystam od wielu lat i jestem nieustannie bardzo zadowolona Dorota Magda - ocena (2) Polecam w 100%, dokładnie, przyjemnie , skutecznie Magda Adam - ocena (2) Profesjonalne podejście wzbudziło moje zaufanie i przekonanie że jestem w... Adam DD - opinia (1) Krotki komentarz. Bardzo pozytywnie oceniam calodobowa opieke, nadzor... DD MAREK - opinia (1) Profesjonalizm i bardzo dobra opieka polecam ! MAREK Ola S - opinia (1) Oceniam bardzo pozytywnie. Opieka na wysokim poziomie Ola S Justyna - opinia (1) Osoba po udarze. Ze szpitala w Słupsku wypisany z sączącymi się ranami... Justyna Ania - opinia (1) Szanowni Państwo, z całym sercem możemy polecić ten ośrodek rehabilitacyjny.... Ania Pacjent - opinia (1) Pobyt rehabilitacyjny - skuteczny, poprawa chodzenia po przebytym covidzie,... Pacjent Ewa - opinia (1) Polecam osrodek Salubre.Dziadek po ciezkim zlamaniu kosci udowej trafil do... Ewa Asia - opinia (1) Rehabilitacja na wysokim poziomie. Mama o wiele lepiej funkcjonuje.... Asia Asia - opinia (1) Bardzo dobry ośrodek. Mama bardzo skorzystała. Rehabilitacja na najwyższym... Asia KIKS - opinia (1) Skorzystałam z rehabilitacji z pobytem po złamaniu (3 miesiące). Miejsce... KIKS polecam!! (1) Profesjonalnie wykonana usługa i przemiła atmosfera. Miejsce do którego chce... Zbyszek Pacjent (1) Gorąco polecam tą placówkę: Miła atmosfera, fachowa i szybka obsługa... Zadowolony Pacjent