Sama żona na imprezie integracyjnej

Pracuje w firmie gdzie imprezy firmowe sa organizowane z malzonkami , u mojej zony jest odwrotnie , wszyscy jada bez partnerow i zostaja na noc w hotelu , jak dla mnie to chore , ale jestem zly ...
popieram tę opinię 93 nie zgadzam się z tą opinią 47

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

Bedzie brala jak pelikan
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powtarzam swoją wykasowaną opinię :)
Diabeł, zgarniasz wszystko w tym wątku!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stary dla mnie to jest troszkę dziwne i na twoim miejscu bym się przejechał za nią tam gdzie jedzie na tą imprezkę i poczekał na nią w samochodzie . Chyba że gdzieś w lokalu to na jakieś ciemne kolory się ubrać i zobaczyć co dzieje się w środku.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

Pare takich imprez i napewno ktos ja tam przewalcuje
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak jej ufasz to nie wiem w czym problem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

Aż ponad 50% wyjeżdżających na imprezy integracyjne przyznaje się że uprawiali chociaż raz seks a około 20% robi to na każdej imprezie integracyjnej więc coś w tym jest. Większość przyznaje że nie potrafili siebie upilnować po alkoholu .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczy nie widzą sercu nie żal. Owszem to zdrada, ale nie ma co żałować kobiecie d*py.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skoro nie wyłączyła telefonu, to jak potem zadzwoniła? Przecież byliście na linii cały czas?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

Mądrze mówisz,.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

I wszyscy zadowoleni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

Ciekawe jak ma to zrobić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie o to ,,nie wiadomo co chodzi"..... Bo jedzie na imprezę żeby być wyciupciana ... Nie sądzę że jedzie nagle po to , żeby to schlane buractwo oglądać ...! A tak pod pretekstem wyjazdu integracyjnego , po r******sobie z innym po przykrywka imprezy .... Byłem widziałem ( jestem kawalerem ) zwyczajne prostactwo bez klasy ... Pochlani parują się jak psy ... Żenada...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Właśnie o to chodzi ,, Że będzie się działo , nie wiadomo co " Po imprezie , jak już żona da po rogach , to będzie płacz , i proszenie o wybaczenie ...Zdrady mężczyzna nie wybacz... To jest właśnie ,, to co nie wiadomo co "
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To zależy od profilu nie tyle osobowego a bardziej osobistego. Każda sytuacja jest inna, jeśli bierzemy odpowiedzialność za rodzinę, za kogoś bliskiego to musimy się godzić na rzeczy, na które w innych okolicznościach nie zgodzili byśmy się. Wiesz ile ludzi ma to coś, coś co popycha do szeroko pojętego kompromisu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mężczyźni z żoną? Inaczej za 9 miesięcy będą płacić alimenty???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jasne, puścić kobietę samą na imprezę integracyjną. Jasne. Potem po dziewięciu miesiącach można zobaczyć efekt tej integracji.
Kobiety powinny na takie imprezy być zapraszane tylko i wyłącznie z mężem,
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

Chyba cię kobieto Bóg opuscil
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie dajmy się zwariować. Jeśli druga połowa ma zdradzić, zrobi to wszędzie. Najciemniej pod latarnią.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No niestety, chyba musisz się dostosować, my oboje mamy imprezę w tym roku w Best Western Premier, a wiesz dlaczego w tym samym miejscu? Bo pracujemy w tej samej firmie! Może to jest jakieś rozwiązanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli pozwalać jej jechać samej żeby się pusciła .. ...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Feromony na pierwszej randce (44 odpowiedzi)

Poznałem jakiś czas temu sympatyczną dziewczyne, na której bardzo mi zalezy oraz umówiliśmy się...

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

czat (25 odpowiedzi)

gdzie mamy wejsc,aby rozmawiac na czacie?????????????????