Sama żona na imprezie integracyjnej

Pracuje w firmie gdzie imprezy firmowe sa organizowane z malzonkami , u mojej zony jest odwrotnie , wszyscy jada bez partnerow i zostaja na noc w hotelu , jak dla mnie to chore , ale jestem zly ...
popieram tę opinię 93 nie zgadzam się z tą opinią 47

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

No muszą się jakoś zintegrowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

integracja jest przez 8h pracy a chlać do upadłego to nie jest integracja a już zwłaszcza połączona z noclegiem!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

hahaha no bez przesady... niech firmy organizują integracje bez małżonków bo samotne kobiety będą się czuły pokrzywdzone??!! No jeżeli ktoś ma męża pierdołę i musi się nim zajmować bo sam nie umie się odnaleźć w towarzystwie to współczuję...
Ja moim zajmować się nie muszę i bardzo się cieszę, że może ze mną wyjść i poznać moich znajomych. Jeżeli miałabym pojechać na integrację z noclegiem bez niego to wolę zostać w domu z nim.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

Ja się zgadzam z Panem i absolutnie się nie dziwię. Mi jest po prostu przykro kiedy mąż jedzie beze mnie, zaufanie zaufaniem ale faktem jest, że zrodziła się głupia moda... jedno życie to to w pracy a drugie to w domu, tak być nie powinno, powinieneś znać ludzi z którymi Twoja żona spędza, jakby nie patrzeć, połowę swojego życia i Tyle. Integracja nie powinna polegać na upijaniu się do białego rana, jeżeli ktoś chce mnie poznać to niech pozna również osobę, która jest dla mnie najważniejsza, która stanowi jakąś większą część mnie samej, jeżeli nie chce jej poznać to nie jest wart tego, żeby "integrować" się ze mną. Amen
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

zazdrosnik i do tego zalosny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

tak tak ale jak ty bys mial sam jechac to byloby dobrze ale zona sama to nie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

jestem za prostymi rozwiązaniami. Zatrudnij się w firmie, w której pracuje żona, pojedziecie razem na wszystkie imprezy integracyjne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

W jakim Ty świecie żyjesz? 60 % ludzi się zdradza. Ostatnio byłem na imprezie integracyjnej, dużo alkoholu, impreza super. Kochane żony, matki po wypiciu stawały się zwykłymi kur... Oczywiście po imprezie wszystko wracało do normy :) W domu czekał Kochany mąż, dzieci :) Bardzo dużo jest osob, które zachowuja się jak pies spuszczony ze smyczy, bo w domu, obowiązki, problemy, codzienność. Wiem to bo już na paru imprezach integracyjnych byłem
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

sama się puszczałas pewnie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

To kup takiego psiaka,żeby Twój mały tygrys był parę kroków przed nim,niech wie że żyje;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

Zeby byl zazdrosny, ze pies codziennie wychodzi gdzies (rzekomo na spacery) bez niego? ;) Juz sobie wyobrazam te klotnie :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

znam Twój problem od kuchni. Pracuje w takim hotelu....masz powody do złości, oj masz....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

Kup mu psa,żeby miał się czym zająć.;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

Jak mam to wytlumaczyc kotu zeby dal mi "urlop"? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

kucharka, zgadłem?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

błysk inteligencji internetowej....
a nik to od pierwszej i ostatniej litery pewnego słowa na k.....?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

no cóż - tak właśnie zachowują się "dealerzy pasty do zębów"... nic dodać, nic ująć.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

oj tam, oj tama po co sobie ORGanIzAtor tyle trudu zadaje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

a co to za jazda ... lekko zawiechę złapałeś czy co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sama zona na imprezie integracyjnej

Droga Lucynko skoro omijasz to może dlatego nie widziałas tego i owego. Pracowałem w 4 firmach w których działy sprzedaży skałdały się z kilkudziesięciu pracowników i każdy wyjazd działu sprzedaży kończył się chlaniem, żyganiem, bzykaniem nie wspominając o drodze powrotnej kiedy to 20 aut firmowych a w nich 20 kierowców którzy balowali do rana mając na pokładzie resztę ekipy wracało przez całą Polskę za wiedzą i przywzwoleniem naszego Dyrektora handlowego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

ona-feromony (36 odpowiedzi)

feromony jakie i czy dzialaja...

Zadbanego Pana do towarzystwa (25 odpowiedzi)

Czy są w 3mieście agencje towarzyskie, z ofertą zadbanych Panów w wieku 30-40 lat? Dziewczyny,...