Samochód - dwa foteliki z tylu i osoba dorosła. Jaki?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Moi drodzy. Czy ktoś posiada wiedzę na temat tego w jakim samochodzie zmieszczę na tylnej kanapie dwa foteliki na ISOFIX oraz osobę dorosłą?
Z góry dziękuję za info.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mamy Berlingo. Z tyłu można wpiąć 3 foteliki :) My mamy 2 i spokojnie osoba dorosła po środku się mieści :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sharan. Mamy dwa foteliki i jedna nawet nie mala osoba zmiesci sie lekko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Verso, Sharan, S-Max.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mamy Forda Galaxy. Są jeszcze 2 fotele z tyłu ;) łącznie możesz przewieźć 7 osób. Wygodny i przestronny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

We wszystkich samochodach, które maja z tylu 3 osobne siedzenia. Ja mam Renault scenic i bez problemu 2 foteliki i osoba dorosła. Mąż ma niby większa octavię i nie da rady nawet dziecka wcisnąć. To nie zależy od wielkości samochodu, tylko od wyprofilowania tylnej kanapy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Citroen pisasso
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Peugeot 307 sw jest 7 osobowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rodius. Ogólnie to fajny rodzinny model. Masz 7 miejsc, a dodatkowe fotele da się wyjąć i powiększyć przestrzeń w bagażniku. Praktyczny, ale wygodny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

urlop wychowawczy a zaległy urlop wypoczynkowy :) (14 odpowiedzi)

witam, Mam takie pytanko może już był przerabiany ten temat, Jestem obecnie na urlopie...

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (68 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)