Grawerowanie (1) Czy można zamówić wygrawerowanie napisu? Jakie terminy i ceny? Jadwiga Dobra jakość wyrobów, bardzo dobre wykonanie napraw (1) Serdecznie polecam Jubilera Samuels w Pruszczu Gdańskim. Jubiler ten oferuje... Studentka Odebraliśmy obrączki! (1) Jesteśmy szczesliwi, ze mogliśmy zakupić u Pana Marcina tak cudowne obrączki!... Karolina i Marek
Brak profesjonalizmu (3) Nie polecam. Brak mi słów aby opisać jak mnie potraktowano jako klientkę. Ewa Naprawa bransoletki (3) Oddałam złotą bransoletkę do naprawy. Po dwóch dniach urwała się dokładnie w... Ewa Polecam (1) Szybka profesjonalna i rzetelna obsługa Marlena BARDZO POLECAM (1) Jubiler wykonuje swoją pracę rzetelnie i profesjonalnie. Rzeczy które może... -pani od bransoletki Polecam.... (1) Po tym, jak w wielu punktach usługowych nie naprawiono mi ulubionej... Anna Polecam (1) Polecam w 100%! Profesjonalna, bardzo mila obsluga. Ania POLECAM (2) Serdecznie polecam uslugi jubilerskie zakladu Samulel's. Z usług korzystałem... Dominik Zdecydowanie na tak! (1) Sklep, jak i przejrzysta strona internetowa, zrobiły na mnie ogromne... Cecylia Precyzja w każdym calu (1) Moja przyszła żona ma już od Pana Marcina kolczyki na uszach,pierścionek na... Tomek POLECAM !!!! (1) Polecam serdecznie sklep Samuel's. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tego... Madzia Złota rączka (2) W zakładzie zakupiłam pierścionek i naprawiałam dwa łańcuszki. Usługa... Monika Wspaniały artysta (3) Samuel's to magik ! Tylko ten jedyny jubiler potrafił naprawić pierścień... Ola Dobry jubiler. (2) Zakupu dokonałem w styczniu 2014 na urodziny połówki. Kolczyki wydawać by się... Marek