Sanus Pede

Podolodzy

Gdynia, gen. Kazimierza Pułaskiego 9/9

Ewa G - opinia (1) Pani Karolina jest wybitną specjalistką w swojej dziedzinie. Korzystam z Jej... Ewa G Aleksander - opinia (1) Serdecznie polecam każdemu, kto szuka odpowiedniego specjalisty! Na pewno się... Aleksander Iza - opinia (1) Bardzo pomocna i znająca się na swoim fachu. Pani Karolina jest... Iza
Kaja - opinia (1) Pani Karolina to wspaniała specjalistka, oddana w pełni swojej pracy - gdy... Kaja Podolog godny polecenia ! (1) Długo szukałem kogoś kto mi pomoże przy wrastających paznokciach. To trzeci... Paweł Polecam ! (1) Pani Karolina jest najlepsza ! Pati Polecam (1) U pani Karoliny leczyłam wrastający paznokieć. Ta przypadłość dotknęła mnie i... Monika i Tomek Sanus Pede (1) Wspaniała obsługa! Widać, że pani Karolina wykonuje swoją pracę z pasją, a... Monika K. Polecam (1) Pani Karolina naprawiła wrastający paznokieć, z którym borykałam się przez... Katarzyna Świetna podolog! (1) Pani Karolina to niezwykle sympatyczna, spokojna i w pełni profesjonalna... Anna Brilliant Service! Amazing Knowledge of Feet and very proffesional! (1) I visited Sanus Pede during my summer holiday, Karolina was execellent!... Jordan Szczerze polecam Panią Karolinę (1) Szczerze polecam ten gabinet. Pani Karolina wykazała pełen profesjonalizm i... Agnieszka Najlepsza Pani Podolog (1) Pani Karolina to najlepszy podolog ! Pomogła mi, podczas, gdy dwóch innych... Patrycja Gabinet godny polecenia (1) Profesjonalne podejście, komunikatywność, duża praktyczna i teoretyczna... Waldemar Polecam!!! (1) Gorąco polecam! 100% profesjonalizmu! Wspaniałe miejsce do którego chce się... Gosia Super! (1) P. Karolina uratowała moje wrastające paluchy! Wcześniej chodziłam po... Sylwia Profesjonalnie i bezboleśnie! :-) (1) Od dłuższego czasu borykałam się z odciskami na stopach. Trafiła do P.... Iwona Pełen profesjonalizm! (1) Od noszenia niskich w czubkach tenisówek, przez ucisk, uszkodziły mi się... Annusia POLECAM (1) idealna robota! bardzo dokładne wykonanie, sprzet najwyzszej jakości. duży... Zuza