Satrix

Telewizja satelitarna

Gdańsk, Siennicka 3

Monika - opinia (1) Zdecydowanie polecam. Szybko,fachowo i profesjonalnie. Monika Maciej - opinia (1) Bardzo dobry kontakt, szybka obsługa. Polecam! Maciej Polecam! (1) Sprawnie,szybko, tanio. Pełen profesjonalizm. Marcin
Profesjonalista w każdym szczegółe (1) Polecam wszystkim, którzy chcą naprawić, usprawnić cokolwiek w domu, biurze... MALWINA Świetny fachowiec (1) Bardzo pomocny, sympatyczny, i przede wszystkim zna się na swojej robocie.... Kasia Szczerze polecam. (1) Bardzo dobry kontakt i szybka obsługa. Zadzwoniłem w sobotę ponieważ miałem... Marcin Antena (1) Super, dziękuję bardzo i polecam innym, pozdrawiam marszelowna pełen profesjonalizm (1) bardzo dobry kontakt,sprawa załatwiona bardzo profesjonalnie.Pan Marek wie co... wise JAREK - opinia (1) Polecam Pana Marka. Szybko, skutecznie i do tego z gwarancją ustawienia... JAREK Profesjonalista! (1) Witam. Dzisiaj był u mnie Pan, gdyż miałem problem z odbiorem Tv "N". Od razu... Jarek Polecam (1) Szczerze polecam. Pan komunikatywny i punktualny. rouge Pełen profesjonalizm!!! (1) Usługa wykonana w tym samym dniu od wykonania zamówienia!!! Pan Marek działa... Asia Szczerze polecam! (1) Dolączam sie do wszystkich pozostałych opinii. Szybko, bezproblemowo,... Artur Cedry Wielkie sprawnie (1) konkretnie i szybko!:) mrD polecam (1) pełna profeska, facet wie co robi, a mało tego nie wykona tylko tego co... Waldemar Szulc Rewelacyjny serwis!!! (1) Profesjonalny kontakt i obsługa. Pomimo problemów z centralą Telewizji N bez... Wymagający klient Bardzo dobry serwis. Polecam. (1) Profesjonalne , miło i szybko. Zamontowana " n" telewizja działa bez... Gdansk Maćkowy Polecam (1) Nie ma co dużo pisać. po prostu polecam usługi tej firmy. Piotr Jendrych Fantastyczny serwis (1) Z całą odpowiedzialnością polecam serwis tej Firmy. Szybko, sprawnie, z... Zdzisław PROFESJONALNA, BEZPROBLEMOWA INSTALACJA (1) ZDECYDOWANIE POLECAM USŁUGI TEJ FIRMY WYKONANIE INSTALACJI TELEWIZJI " N "... zadowolony użytkownik telewizji