Saturn

Saturn podaje, od pewnego czasu, że szuka pracowników na działy RTV, fotograficzny, muzyczny. Na wysłane aplikacje (spełniające warunki podane w ofercie pracy) nie odpowiedział. No to szuka pracownika, czy nie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapewne szuka, ale nie napisali że szukają studenta który będzie pracował za miske ryżu. Zazwyczaj te firmy płacą najniższą + skąpa premia od sprzedaży. Jeszcze jest taka opcja że testują rynek przed świątecznym nawałem klientów i dopiero wtedy będą zatrudniać, umowa na czas określony 3 m-ce a po nowym roku out. Szkoda czasu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli chodzi o gdyński Saturn to uważaj, stężenie donosicieli większe niż w PRL. Z taką otwartą zawiścią nigdzie się jeszcze nie spotkałem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

SZczególnie jeden pseud Ochroniarz taki , z tam tego roku czerwca , czepiał się ludzi że za długo testują sobie laptopy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Saturn

Tych cv pewnie wpływa im sporo. Jeśli nie masz jakiegoś doświadczenia ciężko jest zauważyć takie cv. Kolega dostał tam pracę kilka tygodni temu ale w końcu sam poszedł i poprosił o rozmowę z kierownikiem. A że gościu dosyć jest przebojowy to go zatrudnili. Z kasy z premiami jest bardzo zadowolony. Jeśli lubisz handel to warto spróbować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Własny biznes - jak się reklamować? (179 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

Praca K2 Dystrybucje (25 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?