sprawa jest prosta. Na wspolnej zobacz jaka jest droga do dzisiaj. Taka sama.
Kazdy lokal zrzuci sie (jezeli ktos nie chce to jego kawalek pominac - niech ma syf) i zamowic auto z jakims porzadnym tluczniem. Albo zlozyc sie na kostke albo plyty..
Jednym slowem potrzebny nam jest lider, gospodarz.
Kupiliście domy nawer jeśli są mieszkaniami to musicie zadbać o drogę ogródek dach płot itd to nie spółdzielnia w której wystarczy zapłacić iprzyjdzie ktoś i zrobi
Kupiłeś domek po taniości widząc jaka jest droga i teraz zdziwienie ??
Saturna nie jest drogą gminną z tego co kojarzę więc nawet równanie powinno być na koszt mieszkańców.
Naprawdę przy takim zaludnieniu składka po 1000-2000 i macie drogę. Więcej na naprawę aut wydajecie ...
Droga na wspólnej była równana. Dla mnie nie problem co miesiąc kupić jedna płytę jumba po 8 miesiącach mamy droge .Problem jest taki co zrobić z wodą opadową bo będzie podmywac plyty
Wy będziecie ścigać właściciela. On drogę naprawi. Ale kosztami obciąży użytkowników. Albo po dobroci albo po sprawie cywilnej w sądzie. Wszelkie uzasadnione koszty obciążają użytkowników. Ale niejaki wkz jako członek rady soleckiej wymogl na gminie przejęcie ul Kubusia puchatka. Byla to zgodnie z planem droga wewnetrzna w utrzymaniu użytkowników. Ale teraz wszyscy na nią się zrzucamy. Dlaczego nie na saturna? Tylko wepchnijcie kogoś do rady sołeckiej.
Wlascicielkami są dwie kobiety , tylko mały szczegół , to nawet nie jest droga według dokumentacji tylko użytek rolny !!!!!!!!! A to oznacza , że jesteśmy w czarnej du...
mieszkam na Saturna i zgadzam się z innymi ,że droga na Saturna i Tuchomskiej jest tragiczna , powinniśmy zebrać podpisy i wspólnie rozwiazać ten problem
Tuchomska będzie asfaltowana, więc nie ma co zbierać podpisów. A jeśli chodzi o Saturna to zbierz kasę od sąsiadów i kupicie sobie płyty, albo co innego co tam ze wolicie.
Tak ? A co z obietnicami ekobudu i zapewnienia mi o wyrównaniu drogi i wysypaniu tluczniem. Może warto w mediach naglosnic co to za firma... deweloper roku :-(
Niemożliwe, bo kiedyś dzwoniłam w tej sprawie i niestety, ale jest to droga prywatna, a pan z gminy nie chciał powiedzieć też kogo (ochrona danych osobowych) i wskazywał jedynie na nasz akt notarialny.
Nie rozumiem dlaczego mieszkańcy Saturna bija pianę ?
Wystarczy zebrać od domu po 10 zł i równanie jest załatwione.
Takie usługi czyni p. Wanke firma przy ul. Lotniczej obok myjni.
Moim zdaniem równanie równaniem, ale lepiej po prostu złożyć się i wykonać drogę na własną rękę raz a porządnie (polbruk albo płyty yomb) .
O ile będzie to możliwe prawnie.
Tyle osób osobiście i telefonicznie próbowało załatwić sprawę drogi i tylu już osobom to sie nie udało... Nawet na rozpatrzenie reklamacji czeka się po kilka miesięcy, a tu nagle ktoś tak po prostu poszedł i zalatwil rownanie drogi?????