polecam (1) Na te szkole natrafilam przypadkiem. Moim celem była nauka od podstaw, bo... Kkkk Polecam! (1) Mogę przyznać, że wreszcie nauczyłam się angielskiego i nawet sprawia mi to... Ola Taka szkoła to ja rozumiem :) (1) Chciałam podzielić się swoją opinią, ponieważ pan Marcin to świetny... Ola
Świetna szkoła! (1) Niedawno zacząłem naukę i jestem bardzo zadowolony! Pan Marcin jest świetnym... Marian Natalia - opinia (1) To szkoła, dla tych, którzy mają swój własny pomysł na to czego i jak chcą... Natalia Świetne konwersacje! (1) Polecam każdemu, kto chce przede wszystkim nabyć umiejętność swobodnego... Iza Profesjonalizm (1) Niesamowite podejście do ucznia, spokój i opanowanie a przy tym profesjonalne... Jac zdecydowanie polecam! (1) Uczę się już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolony z nauki. Ciekawe i... Krzysztof SchoolOut (1) Młoda kadra :) spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających klientów.... Gosia Polecam bardzo serdecznie! (1) Od dawna chciałam zacząć się uczyć angielskiego, nigdy nie mogłam się do tego... M