Krysia - opinia (1) Nauke zaczęłam w trybie on-line i jestem bardzo zadowolona. To działa! Mimo... Krysia KJ.K - opinia (1) W szkole u Pana Marcina uczę się już drugi rok, uczą się też moje dzieci- syn... KJ.K Pan Marcin to nauczyciel z krwi i kości! (1) Mam bardzo dobrą opinię o Schoolout. Nigdy w życiu nie widziałem u... R. Scalakiewicz
Nauka jezyka (1) Bardzo mi miło wciąż uczęszczać na zajęcia do Schoolout. Podstawową zaletą... Antoni opinia o szkole Schoolout (1) Uczyliśmy się z dziewczyną u Pana Marcina, bardzo polecam tego nauczyciela,... Lukasz i Marta opinia Marta W. Schoolout (1) jestem bardzom zadowolona ze sposobu prowadzenia zajęc, ceny są przystepne,... Marta W. schoolout (1) Schoolout to mala szkolka, ktora nid jest jeszcze db znana na trojmiejskim... bartosz like it (1) Fajnie, w miarę tanio, wygodnie i przyjemnie. wszytskie formalności... Grzegorz polecam schoolout (1) Konwersacje na wysokim poziomie. Lektor ma dobry akcent, mówi bardzo... BogumiłW Polecam!!! (1) Jeżeli chcecie podszkolić swój angielski to polecam Schoolout!... Ewelina SchoolOut (1) Ja tam jestem bardzo zadowolona! Pan, który prowadził rozmowę rekrutacyjną... Pam_41 szkoła godna polecenia! (1) Korzystałam (właściwie to nadal korzystam) z kursu na poziomie B1/B2 - jestem... Karmelka A nawet na 6+ (1) Miałam przyjemność skorzystać z oferty kształcenia szkółki SchoolOut i z... Agata schoolout (1) Pan Marcin jest chyba najsymaptyczniejszą osobą jaką znam. Polecam zajęcia... mk Schoolout (1) Bardzo, bardzo polecam! Wyszukałem Was na trojmiasto.pl i postanowiłem... Michał C Młoda kadra z dużym doświadczeniem (1) Z natury jestem bardzo wymagająca i zwracam uwagę na najmniejsze detale. Jako... Krystyna Anielka - opinia (1) Zdecydowanie polecam :) Sympatyczny nauczyciel, który za cel stawia sobie... Anielka Matura perfekcyjna (1) Nic dodać nic ująć - matura zdana perfekcyjnie, przynajmniej ta ustna :)... Ola Gotowa do wyjazdu :) (1) zapisałam się na zajęcia żeby przygotować się do erasmusa. Lektor wałkował ze... Alkhira Mój syn zdał egzaminy z j.ang! (1) Moja opinia będzie oparta na krótkim doświadczeniu ze szkołą (kilka lekcji... Luca