Secret Hair

Przedłużanie włosów

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 25

Polecam! (1) Bardzo się obawiałam zabiegu z racji tego, że wiele osób odradza, ale... Klaudia Aga - opinia (2) Eliza jest najlepsza fryzjerka od przedluzania wlosow i jest tez bardzo... Aga Rewelacyjne miejsce (1) Gorąco polecam salon Secret Hair. Pani Eliza jest mistrzynią w swoim... sandra
Uwielbiam ! (1) Każdemu polecam gorąco, nie będziecie żałować ;) Pani Eliza zna się na swoim... Alicja Najlepsza :) (1) Lepiej trafić nie mogłam !! Włosy są najlepszej jakości, w salonie panuje... Paula Przedłużanie włosów (1) Rewelacyjna obsługa :) Pełen profesjonalizm. Pani Eliza niezwykle miła i... Kasia Serdecznie polecam! (2) Polecam salon Secret Hair. Pani Eliza przemila osoba, wspaniale doradza,... Monika Przedłużanie włosów (1) Super obsługa,pani Eliza przemiła,sympatyczna wzbudza zaufanie ,naprawdę... Aneta Rewelacja! (1) Bardzo miła obsługa i pełen profesjonalizm. Mam założone włosy dziewicze,... Malwina POLECAM!!!!! (1) Pani Eliza fajna babka :) Włosy piekne, z dobrego źródła. Byłam bardzo... E Polecam (3) Z zabiegu przedłużenia włosów skorzystałam ponieważ zbliżał się mój ślub.... Paulina Polecam, wszystkim przedłużanie włosów Gdańsk (1) Polecam szczególnie przedłużanie włosów w salonie Secret-Hair. Z ofertą tego... Grafikstudio POLECAM!!!!!! (1) Bardzo profesjonalnie wykonana usluga, bardzo mila i kompetenta osoba. Wlosy... Kamila