Sylvia - opinia (1) Mialam szczescie, ze trafilam na pana Jarka. Informowal mnie na biezaco o... Sylvia Karolina B. - opinia (1) Po raz drugi skorzystaliśmy z pomocy Select House i nie żałujemy! Pani... Karolina B. Tomasz - opinia (1) Skorzystałem z usług biura Selekt House. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pani... Tomasz
Iwona - opinia (1) Zdecydowanie najlepszy Pośrednik w Polsce- Anna Kołakowska Burza. Niezwykle... Iwona Karolina - opinia (1) Polecam biuro SH. Bardzo profesjonalna obsługa i pomoc przy zakupie... Karolina Piotr Michalski - opinia (1) Pani Anna Kołakowska - Burza to osoba perfekcyjna , skuteczna, uczciwa i... Piotr Michalski M&A - opinia (1) Serdecznie polecam każdej osobie parze lub rodzinie szukającej własnego domu... M&A Aleksandra - opinia (1) Serdecznie polecam współpracę z Panem Jarosławem. W trakcie całego procesu... Aleksandra Krzysztof - opinia (1) Bardzo polecam współpracę z Panem Jarkiem! Byłem informowany na bieżąco o... Krzysztof Marcin - opinia (1) Pan Jarosław to super profesjonalista polecam Marcin Iwona - opinia (1) Miła i profesjonalna obsługa. Pani Ania pomocna we wszystkim. Transakcja... Iwona Szymon - opinia (1) Pełen profesjonalizm i wsparcie w trakcie całego procesu kupna mieszkania.... Szymon Michał - opinia (1) Polecam z całego serca tę Agencję. Pełen profesjonalizm. Po zrobieniu zdjęć... Michał Damian - opinia (1) Agencja godna polecenia Bardzo profesjonalnie podejście i bezproblemowa... Damian Tomasz - opinia (1) Pani Ania pomogła mi znaleźć lokatorów, zrobiła weryfikację i wybrała... Tomasz