Sempre Pizza & Vino

Pizzerie

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 49

Aleksandra - opinia (1) Bardzo mili kelnerzy, zamówienie podano ekspresowo a pizza była przepyszna.... Aleksandra Jula - opinia (1) Bardzo pyszna pizza Parma na cienkim cieście. Jula Ewa - opinia (1) bardzo się pogorszyło na minus duży Ewa
Irek - opinia (1) Super oby tak dalej pyszne i świetnie przyrządzone Irek Najlepsza włoska pizzeria w Trójmieście (1) Kilka dni temu razem ze znajomymi wybraliśmy sie na kolacje, mieliśmy ochotę... Ania Sempre Gdynia (1) Miła obsługa , fajny ogródek , jedzenie dobre! Polecam !! Marek Braks - opinia (1) Fajna,klimatyczna restauracja. Miła obsługa. Pyszne jedzenie. Niestety ceny... Braks Słabo pod każdym względem (1) Wybraliśmy się w 8 osób w chłodny majowy wieczór. Czekaliśmy na pizze ok. 45... solo Uwierzyli w kapitalizm (1) Czy średnia cena za pizzę w kwocie ponad 30zł nie jest za wysoka polecam... Romek Najlepsza pizza w Trójmieście! (1) Najlepsza, prawdziwie włoska pizza i genialne makarony :) Ala Beznadziejna i droga pizza (1) Zachęcony bardzo ciekawym wystrojem lokalu z zewnątrz postanowiłem się tam w... Piotr nie polecam (1) nie polecam sempre sopot dziewczyny nie przygotowane do otwarica niedopałki... Lorraine Super... ale (1) Odwiedziliśmy Sempre z chłopakiem zachęceni skosztowania 'prawdziwej'... Magda Smacznie, miło, trochę drogo (1) Pizza bardzo smaczna. Jadłam 17 i 21. Ciasto cienkie, oliwy super smaczne.... Ania zimna pizza i brudne talerze (1) jeśli masz ochotę na zjedzenie zimnej pizzy na której nawet ser sie nie... marta Wysoki poziom ! (1) Odwiedziłem lokal na BMC już kilka razy. Za każdym razem pizza bardzo dobra,... marek Nie umywa się do sempre w Gdańsku (1) Często jadam w Sempre przy Motławie, byłem raz na Długiej i niestety teraz... Łukasz Nigdy więcej... (1) Poszliśmy tam we czwórkę na spontanie sprawdzić knajpę w której nikt z... Matrix bardzo dobrze - polecam (1) Byliśmy tam w piątkę - nas dwoje i troje dzieciaków. Trzeba chwile poczekać... bolek Nie polecam (1) Odwiedzilamn ten lokal w srode 3 lipca. Zamawiajac salatke wskazalam palcem... Gosia