Senso Restaurant & Bar

Restauracje Puby

Gdańsk, Podwale Grodzkie 9

Bardzo smacznie (1) Bardzo smacznie. Polecam. Gość warto odwiedzić (1) Restauracja w sam raz na niedzielny obiad. Menu nie jest bardzo bogate,ale... Beata Zdecydowanie polecam! (1) Świetna restauracja, obsługa bardzo miła i projesfonalna, ciekawe menu, a... M.
Fajna Restauracja (1) Fajne menu , nietuzinkowe potrawy we wkładkach tematycznych tanie i... abracadabra69 dla mnie super :) (1) Byłam dwukrotnie na obiedzie biznesowym i podane jedzenie jak na średniej... Katarzyna w porządku (3) ładny, przyjemny wystrój, smaczne jedzenie, za odpowiednią cenę. Jedyny... am może być lepiej (1) uważam, że jest to typowa restaturacja hotelowa. byłem dwa razy i za każdym... Andrzej miejsce godne polecenia dla rodzin z dziecmi (1) miejsce godne polecenia dla rodzin z dziecmi simo maja0958 - opinia (2) Witam, byłam w tej restauracji 3 razy - i więcej nie pójdę. O ile za... maja0958 Zamysł dobry wykonanie średnie (1) Na pewno świetny pomysł na hotelową restauracje, po części wyłączoną z... Ł.Ch. POLECAM? (1) POLECAM!!! Naprawdę dobra restauracja. Przemiła obsługa, smaczne jedzenie,... Marysia To coś nowego-Naprawdę Fajnie (1) Wybraliśmy się tam z całą naszą rodzinką. Lokal naprawdę z myślą o dzieciach.... Ania Pyszne jedzonko (1) Polecam,, jedzonko naprawdę lekkie, smaczne, oryginalne. Obsługa miła i... Stefka