Serce Zajezdni Wrzeszcz

Temat dostępny też na forum: Wrzeszcz Zajezdnia Wrzeszcz
Pojedynczy budynek mieszkalny realizowany przez tego dewelopera powstanie w otoczeniu dużej inwestycji mieszkaniowej realizowanej wraz z zagospodarowaniem terenu przez innego dewelopera. Nowa jednostka mieszkaniowa powstaje w sąsiedztwie dzielnicy o bardzo dobrej infrastrukturze - blisko jest do publicznego przedszkola, szkoły, ośrodków zdrowia, szpital, marketów spożywczych i małych ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale prawdziwa zajezdnia wrzeszcz jest tylko jedna. ta od robyga...reszta to płotki
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10
...spoko kameralny bloczek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kolejnymi blokami apartamenty z widokiem na ....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
nazwa zajezdnia to juz szczyt glupoty. osiedle dla tramwajarzy i kierowcow autobusow? serce zajezdni to juz d**ilizm.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Świetna inwestycja, zachęcam do budowania w całym trójmieście.
I żeby nikomu nie przyszło do głowy zrobić platformy parkingowe.

Parkingi na osiedlu ZASPA.
Szkoda. że deweloper Budimex nie pomyślał o lokatorach. Parkingi, które oferuje przyszłym lokatorom są w sprzedaży mniej więcej o 10 000.00 zł tańsze, ale cóż z tego kiedy utrzymanie takich platform parkingowych odbije się na utrzymaniu mieszkań przez całe życie.
Jedno urządzenie na sześć platform parkingowych, to tak jakby było w wieżowcu ok. 30 wind osobowych, muszą być przeglądy przez UDT, naprawy, konserwacje i za to wszystko zapłacicie wy lokatorzy nawet jeśli nie będziecie korzystać z takiego parkingu to i tak koszty utrzymania budynku są wspólne. Deweloper ma tak wspaniały teren, grunt suchy i nic nie stało na przeszkodzie, żeby parkingi były dwupoziomowe. Może jeszcze w następnym etapie coś zmienią, bo jeśli nie to jedno słowo ciśnie mi się na usta KASA. Nie ważny człowiek tylko kasa, żeby jak najszybciej wpłynęła na konto. A gdzie są władze, które powinny stanąć w obronie człowieka.
mieszkaniec trójmiasta
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0