Monika K - ocena (1) Bardzo polecam. Pani Kamila cudowna osoba. Pełna czułości, zrozumienia i... Monika K Jolanta Joszczuk-Januszewska - ocena (1) Dobra opieka nad pacjentem. Jesteśmy zadowoleni z usług oferowanych przez... Jolanta Joszczuk-Januszewska Karola - opinia (1) Jestem pod wrażeniem takiej opieki w Polsce Karola
Karolina Franciszkowska - opinia (1) Bardzo profesjonalna firma z super zespołem i wykwalifikowanymi opiekunkami . Karolina Franciszkowska Marzena - opinia (1) Dziękuję "Sercu na dłoni" za szybką, praktycznie z dnia na dzień i skuteczną... Marzena Ola - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona. Pani Kamila starała się pomóc w sytuacji bardzo dla... Ola Iwona - opinia (1) Miła i fachowa opieka. Opiekunka pogodna i z sercem do pacjenta i opiekunów.... Iwona Małgorzata - opinia (1) Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Pani Kamili za to, że tak szybko... Małgorzata Elżbieta - opinia (1) Profesjonalne podejście do pacjenta, gorąco polecam Elżbieta Barbara - opinia (1) Opieka profesjonalna ,miła ,warta polecenia. Barbara Opinia (1) Dziękuję bardzo za rzetelną, sumienną opiekę ... Pani Kamilo opiekunka która... Mariola Anna - opinia (1) Firmę i jej pracowników cechuje rzetelność, sumienność i profesjonalizm.... Anna Bardzo dziękuję! (2) Bez Was nie wyobrażam sobie ostatnich dni ojczyma. Dzięki waszej pomocy, moja... Cezary Polecam (1) Pracuje u Kamili jako opiekunka i mogę z czystym sercem polecić ja jako... Monika Troskliwa opieka nad starszymi (1) Szczerze polecam dziękując jednocześnie za troskliwą opiekę w ostatnich... Elżbieta Serce Na Dłoni - firma godna polecenia (1) Od 6 tygodni Pani Monika opiekuje się moim ojcem , który jest po 5 udarach,... Pan Marcin