AUDI SKODA VW SEAT

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Fryderyka Chopina 14

Szymon - opinia (1) Wymiana rozrzadu oraz zabieraka w audi a4 wszystko przebiegło bez problemu... Szymon Wiktoria - opinia (1) Polecam warsztat. Szybka i profesjonalna obsługa! Wiktoria Filip - opinia (1) Bardzo zaangażowany i rzetelny mechanik. Polecam. Filip
Michał M - opinia (1) Polecam! Serwis Skody Octavii II 2.0 tdi bkd, wymiana rozrządu, oleju,... Michał M Patryk - opinia (1) Naprawa przebiegła pomyślnie, profesjonalne podejście do klienta. Patryk dpf usunięty (1) Polecam serwis,krótki czas oczekiwania. ford smax Polecam w 100%. Bez zarzutów. Fachowo. (1) W pełni mogę polecić ten warsztat. Dobra obsługa, fachowa robota, przystępne... lewarski SUPER POLECAM!!! (1) Naprawiałem VW GOLF III z silnikiem AGG. Naprawa była dość skomplikowana, bo... TOMASZ SUPER (1) Polecam. Solidnie i w optymalnych, dobrych cenach. Wymieniałem sprzęgło z... Karol Szopen Serwis polecam serdecznie! Szybko, tanio i Panowie mają ogromną wiedzę! (1) Naprawiałem swojego passata z silnikiem AFN, naprawa była szybka, sprawna.... Michał Polecam!!! (1) Szybka diagnoza oraz przystąpienie do naprawy . Duża wiedza mechaników... Klient Warsztat godny poleceniia (1) Warsztat godny plecenia. Usterka w Seacie Ibiza usunięta ekspresowo, w ciągu... MK Korzystam od lat (1) Z usług warsztatu korzystam od kilku lat. Z początku serwisowałem Seata... Piotr Audi a4 b8 CR 143km 2008 r. Podniesienie mocy (1) Polecam ten warsztat solidnie sprawnie i szybko ! Podniesienie mocy z 143km... Daniel Bardzo Polecam !!!!!!! (1) Bardzo polecam ten warsztat . Miałem problem z audi, byłem w kilku... Andrzej polecam (1) mila obsluga solidne podejscie dobra cena prawidlowa diagnoza iza Vw Sharan 2.0 TDI (1) Odstawiłam samochód do warsztatu , gdzie problemem byl zapchany filtr DPF,... Magda Fabia (1) Wymieniałem tu wszystkie filtry, klocki, kompletny rozrząd. Warsztat nie jest... Piotr Polecam (1) Miałem drobną usterkę klimatyzacji w elektryce ale mi ją szybko usunięto... szwej Ceny jak w ASO (2) Ogólnie usterkę usunęli, natomiast podstawową wadą dla mnie dyskwalifikującą... Gdańszczanin