Joanna B. - ocena (2) Super firma! dzień wcześniej przypomnienie o wizycie:), szybka i trafna... Joanna B. Marek - ocena (2) Świetna obsługa , szybka diagnoza uszkodzonego elementu zmywarki , zamówienie... Marek Piotr z Moreny - ocena (2) Pan Przemek ogarnął temat niedziałającej suszarki bardzo szybko i co... Piotr z Moreny
Eliza - ocena (2) Zdecydowanie najlepszy serwis AGD, pan Przemek przesympatyczny, a przede... Eliza Arek - ocena (2) Wszystko naprawione od ręki, serwisant wpadł na chatę i szybko rozprawił się... Arek zadowolony klient - opinia (2) Serwis AGD zasługuje na moje pełne polecenie, jeśli potrzebujesz fachowej... zadowolony klient Janek - opinia (2) Szczerze facet tzw. orkiestra : naprawił solidnie, terminowo z uśmichem na... Janek Karolina - opinia (2) Serwis pierwsza klasa. Pan pomocny w każdej kwestii. Naprawy, serwisu,... Karolina Małgorzata i Mariusz - opinia (2) Bardzo miły i sympatyczny serwisant, mało tego, dodatkowo pomógł nam w... Małgorzata i Mariusz Marlena - opinia (1) Profesjonalna obsługa oraz fachowość, do tego uprzejmość. Naprawiałam płytę... Marlena Patrycja L. - opinia (1) Pierwszy raz spotkałam się z takim profesjonalizmem w tej strefie usług.... Patrycja L. Julia Kuc-Mikłaszewicz - opinia (1) Sprawna i miła obsługa. Wszystko bardzo szybko, naprawa piekarnika w zasadzie... Julia Kuc-Mikłaszewicz Mati - opinia (2) Nie polecam tej firmy, dwa razy u mnie byli naprawiać te sama rzecz i dwa... Mati Marek - opinia (2) Szybka reakcja - w dniu zgłoszenia udało się nie tylko umówić wizytę, ale... Marek Mateusz - opinia (2) Radzę trzymać się z daleka. Naprawa zmywarki, pokazywał się błąd odnośnie... Mateusz Karolina - opinia (1) Naprawa ekspresowa. Jestem bardzo zadowolona. Karolina Wasyl - opinia (1) Gwarancja na pralkę skończyła się pół roku temu, no i po co działać jeszcze z... Wasyl Ania - opinia (2) Korzystałam z serwisu Fix All już dwukrotnie, raz przy naprawie pralki a... Ania Thomas - opinia (2) Profesional. The best............. Thomas Krzysztof - opinia (2) Naprawa zmywarki. Usterki problematyczne w kilku podzespołach ale wszystko... Krzysztof