awaria klaksonu (1) Jestem autorką opinii z dnia 06-09-2011 odnośnie zepsutego klaksonu. Serwis w... Basia Profesjonalna obsługa (1) Profesjonalna i miła obsługa. Doradzą i odpowiedzą na każde pytanie. Jestem... Ania Fachowość (1) Nie pozostawiono mnie z problemem, byłem przejazdem, dziękuję i pozdrawiam Mirek
niezadowolony - opinia (3) odebrałam dzisiaj auto z serwisu po 3 tygodniach, zderzak polakierowany w... niezadowolony Fachowa i bardzo dobra obsługa (1) W kwietniu oddałam auto do serwisu Opla w Gdyni. Jako klientka jestem bardzo... Halina Serwis Haller Gdynia - naprawy gwarancyjne (1) W trakcie naprawy gwarancyjnej nie zostałem poinformowany o tym, iż usterka,... Kryspin fatalna obsługa i beszczelna traktowanie klienta (1) Już nigdy więcej nie chce mnieć do czynienia z tym serwisem Gwarantowane... przemoo110 Fatalne podejście do klienta!!! (1) Serwis nie dość, że jest nie rzetelny, nie słowny to do tego traktuje klienta... dzanaska Brak solidnosci Wykonania - POPRAWKA (1) jestem autorem wpisu z dnia 28.10, dzis zostalem mile zaskoczony telefonem od... Tomasz Sz. Profesjonalna obsługa, fachowy serwis (1) Przyjechałem zgłaszając kilka drobnych usterek. Samochód został szybko i... Michał Brak solidnosci wykonania (1) Zostawilem Opla Corse z uszkodzonym ukl. elektrycznym na 2 robocze dni.... Tomasz Sz. JAKUD DĄBROWSKI (1) DZIĘKUJĘ ZA POMOC PRZY WYBORZE SAMOCHODU,POMOC W KREDYTOWANIU,DOBRANIU FELG I... KALINOWSKI TADEUSZ-SŁAWNO polecam serdecznie!!! (1) fajnie doradzaja odpowiedza na wszystkie pytania oddzwaniaja mila i fachowa... zadowolony klient