Michał M. - opinia (1) Bardzo pozytywna obsługa, wszystko zrobione na czas, zadzwonili jak skończyli... Michał M. Mati - opinia (1) Ogolnie zadowolony, uprzejmi ludzie i dobry mechanik mega fachura Mati Astra - opinia (1) Serwis najlepsze czasy ma już dawno za sobą, wieczny brak części, możliwości... Astra
Michał - opinia (1) Bardzo miła i fachowa obsługa. Polecam. Michał Tom - opinia (1) Tragiczna jakość obsługi. Przyjechałem samochodem na przegląd, z komunikatem... Tom Andrzej - opinia (1) Przegląd rejestracyjny, godzina 10. Po godzinie 11 samochód jeszcze nie... Andrzej Małgorzata - opinia (1) Kupiłam u nich używane auto, świetna obsługa, bardzo dobry kontakt, twarde,... Małgorzata Zawiedziony - opinia (1) Łaskę robią, ze muszą Cie obsłużyć. Godziny oględzin jak u lekarza: 9-14,... Zawiedziony opel haller osowa (1) nie pilecam siedza tam jak za kare . nie potrafili naprawic samochodu na... opel insignia Polecam (1) Dzień dobry, polecam salon Hallera w Gdańsku, bardzo sympatyczna obsługa,... Piotr Kupione od nich fegi zardzewiały po 4 miesiącach! (1) Nowe felgi po 1 sezonie zimowym (4 miesiące normalnej jazdy - ok. 4k... kupujacy Polecam (1) Fachowe doradztwo, czas realizacji błyskawiczny , wszystko przebiegło... basiaklon456@gmail.com Bardzo dobre wrazenia (1) Polecam, jest ok. Termin ok, naprawa ok, mistrz wytlumaczyl co naprawil,... Adrian Wymian opon (1) Panowie 3 godziny wymieniają mi 2 opony , co tu więcej dodać Artur Naprawa samochodu Astra J (1) Miałem wyciek płynu chłodzącego w Astrze J. Usterka uniemożliwiała dalszą... Kryspin Dacko super serwis (1) Naprawiałam po stłuczce moje nowiutkie BMW w tym serwisie gdyż mój... Anna VW PASSAT B7 (1) Bardzo ludzkie podejście do klienta. Panowie odpowiedzialni za serwis oraz... Marek Szymczak Szybka naprawa szkody OC/AC (1) Chcialabym jeszcze raz podziekowac Panu Wojtkowi z dzialu Likwidacji Szkod za... Marta Wymiana oleju (1) Ze względu na uszkodzony korek miałem wraz olejem i filtrem nowy korek z... mirror_6 Rewelacja - Mokka (1) Super obsługa, świetna kawa a MOKKA najlepsza! dziękuję! Kaska