po Opla tylko tutaj (1) największa ilość aut na jazdy próbne, dzięki czemu porównałem silniki jakie... K jak tracić klientów (2) Moja firma upodobała sobie jako samochód służbowy markę Opel. Nigdy nie... Piotr M Świetny salon (1) Przemiła i rzeczowa obsługa, sprawny kontakt z klientem, miła atmosfera. Polecam neptun
Dobre wrażenie (1) Świetna obsługa od samego wejścia, uśmiehnięta recepcja, pomocni serwisanci.... Klient Astra serwis opla (1) Był to mój pierwszy kontakt z serwisem i napewno nie ostatni.Bardzo... Elzbieta Opel Vectra C kombi (1) Moim Oplem pojechałem do serwisu na przegląd techniczny a zarazem byłem już... Mariusz Solidny serwis Opla (1) Byłem w serwisie ostatnio z moja astra IV, mili i profesjonalni, wytłumaczyli... Bartek Nigdy więcej (1) Firma kupuje u was samochód,leasing i ubezpieczenia a jak mam zrobić szkodę z... serwishallerwiekto Rzetelny serwis (1) Serwis na czas, miła obsługa a co najmilej zaskoczyło to jazda po naprawie z... Anna Maria Kozlowska Niedbałość (1) Żona zakupiła Opla Meriva i już po paru dniach okazało się że połączenie... Szymon Marzec Opel Astra - problem z tarczami (1) Serwis poniżej krytyki. W moim przypadku problem powstał z tarczami. Po... Kreuz Dobre auta używane (1) Kupiłem używana fabie z gwarancja w Hallerze. Auto dobrze przygotowane,... Janek Zawsze Zadowolona (1) Z usług serwisu korzystałam dwukrotnie w maju i październiku, były to naprawy... Dominika Mathea Ania - opinia (1) Bardzo solidna firma. Przepraszam za podejrzliwość i pomówienia. Polecam... Ania Polecam (1) Szybka i profesjonalna pomoc. Polecam Paula Polecam (1) Miałam problem z moim Oplem, a że za bardzo się na tym nie znam podjechałam... Alina Szybko i sprawnie !! (1) Szybko i sprawnie a co najważniejsze działa do dziś bez problemów art Mile zaskoczony (1) Witam,moja opinia bardzo pozytywna zwłaszcza jeżeli chodzi o obsługę przez... A.Kornacki OK polecam (1) Bylem w serwisie jakies 3 tygodnie temu-auto sluzbowe, obslugiwaly mnie dwie... Bartek Poprawnie (1) Bylam dzisiaj na przegladzie rejestracyjnym i trzecim po przebiegu, obsluga... Katarzyna Wnuk