Monika - opinia (1) Szybka i rzetelna pomoc o 2 w nocy ! Pan nas uratował! Polecam! Monika D - opinia (1) Serwisant przyjechał w 20minut w środku nocy i w 15minut naprawił dziurawą... D auto na lawecie (1) bardzo nam serwis pomógł Polecam Damian
Rewelacyjny serwis! (1) W nocy z soboty na niedzielę zauważyłem, że w tylnym kole nie mam powietrza.... Jakub Góralski Fachowa i błyskawiczna pomoc (1) Godzina 6 rano, wyjazd z Gdyni do Ustronia (Beskid). I guma na Obwodowej... Marta Burczyk-Dobrysiak Błyskawiczna i profesjonalna pomoc! (1) Gorąco polecam usługi oferowane przez 24H Mobilny Serwis. Profesjonalnie,... W. Awaria na obwodnicy (1) Szybki dojazd na miejsce awarii i szybka naprawa opony. Do dziś nie... Darek Super, polecam (1) Bardzo szybko i sprawnie. Profesjonalna i miła obsługa. Cenowo bardzo... Kasia bardzo polecam! (1) Jestem bardzo zadowolona ! szybko i w niskiej cenie . Czekałam na pana tylko... Kamila POLECAM !!! (1) Wszystko na TAK !!! Punktualnie, szybko, niedrogo i sprawnie, gość mega... Paweł