Jestem bardzo zadowolona z jakosci usługi. (1) Przemiła obsługa,fachowiec na dzisiatke!!!!Bardzo szybka fachowa... BOZENA MACH Zadowolony klient (1) Profesjonalne podejście do klienta. Polecam Agnieszka Polecam (1) Zdecydowanym atutem jest szybkość działania. Fachowiec pojawił się w dniu... Beata
Polecam (1) W dniu zgłoszenia pan wykonał naprawę telewizora wracając z innej,szybko i... Zbigniew Polecam!!! (1) Bardzo profesjonalna obsługa. Szybki kontakt. Pan przyjechał do domu,... Iwona Polecam!! (1) fachowa i miła obsługa, konkretnie na czas i nie drogo naprawdę polecam :) Maciej Naprawa telewizora (1) W moją wolną sobotę uszkodził mi się telewizor samsung- obraz zrobił się... Ryszard Ekspresowa naprawa mojego telewizorka. Dziękuje :) (1) Bardzo szybka reakcja na moje zgłoszenie, miła obsługa oraz dobra cena za... Kasztan Super kontakt, punktualność i fachowość (1) Tak jak w tytule fachowcy godni polecenia. Bardzo fajna sprawa z zamawianiem... Maja Beata - opinia (1) Polecam wszystkim skorzystanie z usług tego serwisu. Fachowa obsługa i... Beata Fachowiec godny polecenia! (1) Moje zaniedbanie sprawiło, że możliwość naprawy stanęła pod znakiem... Joanna Ślicznie dziękuję :) (1) Od ręki, w przystępnej cenie i w bardzo miłej atmosferze Pan przyjechał i po... Smoka Polecam (1) Bardzo profesjonalne podejście, naprawa wykonana w domu, szybko, sprawnie i w... Wojciech Pokora szybko i solidnie (1) szybki dojazd do klienta (mieszkam w Gdyni ,byłem mile tym faktem... Krzysztof godny polecenia (1) Szybko zlokalizowana i usunięta na miejscu usterka za przystępną cenę.... Julita uczciwy i szybki (1) Szybko zlokalizował problem na miejscu, dosyć szybko sprowadził część, a do... Krzysztof Ch. serwis godny polecenia (1) Szybko, sprawnie i bezkonfliktowo. Piotr godne polecenia (1) serwisant bardzo miły, błyskawicznie lokalizuje usterke a co najważniejsze ma... Maciej Chmielewski