Serwis zdunek

Byłem dzisiaj na przeglądzie gwarancyjnym w serwisie Zdunek , po przeglądzie okazało się ze został wymieniony olej ale bez filtra oleju. Gdy poszedłem zgłosić moje uwagi obsługa serwisu zaczeła mi wmawiać że filtr został wymieniony mimo, że filtr oleju był cały brudny i zakurzony.
Za taki serwis gwarancyjny bardzo dziękuję, przecież płaci się duże pieniądze za usługę, a nie tylko pieczątkę w książce gwarancyjnej. Naprawdę nie polecam psełdo serwisu Na Miałkim Szlaku.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Serwis zdunek

Pan prezes Usowicz (szef serwisu) poleciał ze stołka może coś się zmieni.
Na pewno na lepsze!!!
Szkoda tylko dobrych ludzi którzy odeszli przez niego!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Serwis zdunek

Ja oddałam im moje clio do naprawy... masakra! Mieli robić tydzień, przeciągali mnie 3.5 tygodnia.Auto po lakierowaniu miało 2 różne odcienie lakieru, oddali mi auto bez naklejonych emblematów z tyłu, potem usiłowali mi wmówić że ich w ogóle nie miało... a najgorsze było to że po miesiącu okazało się że nie podpięli mi tylnych drzwi pod kostki i jezdziłam z otwartm autem... po złożemiu kolejnej reklamacji próbując nieudolnie to naprawić urwali mi klamkę i porysowali mi drzwi w środku... nigdy w życiu nie oddałabym takim partaczom auta do naprawy... to ma być autoryzowany serwis? To ja dziękuję!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Serwis zdunek

W zeszłym lecie jak Clio żony było na gwarancji,padła klimatyzacja,chłodnica klimy była w plamach.Serwis twierdził ,że to kot nasikał.I tak sześć razy do nich jeździła i tylko dobijali czynnik.Przyszła wiosna ,skończyła się gwarancja ,gdy w zeszłym tygodniu pojechałem z usterką - momentalnie stwierdzili ,że jest uszkodzona chłodnica klimy.Koszt 2400 PLN. Złodziejstwo w biały dzień!Sprawa dotyczy serwisu zdunek Gdynia.ODRADZAM!!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Serwis zdunek

Zapomniał Pan dodać ,że osoba "wmawiająca" Panu ,ze filtr jednak został wymieniony, wskazała na nim datę produkcji oraz ślady po kluczu którym filtr był dokręcony.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Serwis zdunek

Najgorsze, ze to facet. Zrozumiałbym jakby to kobieta pisała. Przypadkowo wszedłem na forum - tu sie można na prawdę dobrze pośmiać. Pomijając opinie gdzie ktos ma faktycznie racje taka jak ta jest na prawdę śmieszna. Przecież nikt w serwisie jakiejkolwiek marki ani nie oszczędza na oleju ani na filtrach - groszowa sprawa. Czlowieku weź pomysl za nim nawet anonimowo zaczniesz sie ośmieszać. Chociaż pewnie w tym serwisie Ciebie pamietają i zawsze bedą Cie kojarzyć z ta sytuacja. Toyote kup tam wsród innych użytkowników znajdziesz takich jak Ty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Serwis zdunek

Ja kupiłem nowe BMW serii siedem i tez sie zdążyło ze podstęplowali wymianę świec lecz tylko zapomnieli je wymienic. A przecież to mniej niż groszowych koszt.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0