Dominik Wilbrandt - ocena (2) Naprawa auta z OC sprawcy. Bardzo fachowa obsługa, kontakt z klientem, zakres... Dominik Wilbrandt Darek - opinia (2) 3 tygodnie temu miał być do odbioru samochód ,a samochodu ani widu ani... Darek Sony - opinia (2) Ostrzegam przed zakupem samochodu używanego u tego dealera. Zostałem... Sony
Renata - opinia (1) Wielkie podziękowania za miłą i profesjonalną obsługę w serwisie Renault... Renata Alicja i Wojciech - opinia (1) Podziękowania dla Pani Basi Dzikowskiej z Dacia Zdunek ul. Miałki Szlak w... Alicja i Wojciech Grzegorz - opinia (1) oddałem samochód na wymianę olej oraz filtrów oraz zgłosiłem że klapka od... Grzegorz Grzegorz - opinia (1) bedac we wrześniu 2020r zgłosiłem że prawy nawiew na szybę drzwiowa wylatuje... Grzegorz Lukasz - opinia (1) Nie polecam kombinatu Zdunek a w szczególności serwisu oraz działu sprzedaży... Lukasz Michał - opinia (1) Mam nowy samochód na gwarancji, podjechałem do serwisu bo po włączeniu alarmu... Michał M & M - opinia (1) Duży problem z umówieniem się na jazdę próbną. W zeszłym roku po zgłoszeniu... M & M jak zostałem wrobiony (2) Kupiłem w PUH Zdunek Gdańsk Renault Megane 3. W miesiącu wrzesień 2019r... SW Odradzam (3) Odradzam wzięte w tym miejscu. Zero profesjonalizmu, zero kompetencji. Nie... Max ZAKUP NOWEGO SAMOCHODU (3) Dramat. Wszystko szybko do wpłaty pieniędzy. Po wpłacie gotówki klient już... Artur Gdynia Używane Gdynia Morska (1) Kupiliśmy auto 2 lata temu, znalazł je dla nas pan Tomasz Wlaźliński.... D. Maliszewska potencjalny klient (1) dlaczego pracownicy przy stanowisku = sprzedaż nowych aut= jedzą ? czyżby nie... RAAM Panie Prezesie Zdunek... (1) Chciałbym wyrazić opinię o Panu Kamilu Lewaldzie Doradcy Serwisowemu z... Zbigniew R. Masakra to mało powiedziane (1) Mają klienta w d*pie . Jak przyjdzie z torba wypchana poniedzmi to może się... . Opinia dotyczy warsztatu Zdunek, ul. Miałki Szlak 35. (1) Cały proces od momentu zgłoszenia szkody telefonicznie, do spotkania odnośnie... Dacia Duster Masakra (1) Oddałem auto do naprawy na gwarancji ktora miala trwac 1,5 h ,auto oddali po... Robert Świetna jakość naprawy powypadkowej. (1) Opinia dotyczy warsztatu Zdunek, ul. Miałki Szlak 35. Od momentu... Jolanta Leśniewska