zdala od serwisu (2) byłem ostatni z moja renowka u zdunka i co sie okazało auto 5 lat przebieg... misiek Kreatywni specjaliści (1) Witam, Miałem "przyjemność" skorzystać z serwisu w Zdunku - pierwszy i... Kudłaty Komis to porażka (7) Zdecydowałem się na kupno auta używanego w salonie( 3 letni Peugeot za 54000)... Kdolik
niezbyt miło (1) Witam wszystkich moja ocena jest następująca.Gdy dszwoniłem do serwisu spytać... KTOŚ Do czasu:) (1) Obsługa przy chęci zakupu nowego pojazdu wyśmienita... Wszystko się da... Stały klient salonów Komis Gdynia ok! (3) ostatnio odwiedziłam komis typowo orientacyjnie.. Nie chciałam kupić odrazu... magd@ śmiech na sali ! (2) Witam Byłem zainteresowany kupnem auta w komisie w Gdyni. Pierwsze spotkanie... znieczulica bagnet pomiaru oleju (2) Kupiłem u Zdunka nową Lagunę. Po kilku tygodniach przy najbliższej wizycie w... Karol nikomu nie polecam, ja zostałam oszukana na maxa (6) Kupiłam u Zdunka w Gdańsku w komisie samochód w listopadzie 2008r. od razu... ania super serwis lakierniczy (2) ostatnio skorzystałem z serwisu blacharsko lakierniczego przy okazji szkody... zadowolony klient Serwis to porażka (2) Po umówieniu sie na wymiane lusterka, przyjechałem do warsztatu, gdzie Pan... Wqrwiony klient Serwis (2) Witam z usług serwisu autoryzowanego kozystam juz od wielu lat i musze... Marta Kanty w komisie (4) Kupiłem Mastera rok 2004 sprzedawca zaklinał się że auto jest w stanie super... Godzila Przegląd w serwisie (6) Jestem Bardzo zadowlona z ostatniego przeglądu jaki wynkonywałam w serwisie... Krystyna uwaga na przeglądy gwarancyjne (1) W zeszłym roku robiłem przegląd gwaracyjny po roku 30tys km wtedy zapłaciłem... marcin Serwis do polecenia (1) Miałem toyotę i 2 fordy i nie raz korzystałem z serwisów. Od roku jeżdżę... Mariusz serwis Gdynia (1) Przeleciałem Fluencą tylko 3500km i padła elektronika , juz 2 tygodnie... bosman ZDECYDOWANIE POLECAM (1) Naprawiałam Renault Clio po stłuczce. Obsługiwał mnie p. Kamil Lewald. Auto... B.A. Serwis (1) A ja polecam Pana Piotra z serwisu Reno Zdunek w Gdańsku. Także obsługuje... Asia kupiłem megane kombi (2) równiez salon na grunwladzkiej zasługuje na pozytywną opinie. Panowie nie... posiadacz reno