Umówienie w serwisie i czas realizacji (1) Ja nie wiem jak to robia w serwisie ASO Reanault ale jeżeli umawiaja mnie i... Kierowca Renault Komis - nie polecam (1) Po rozmowie telefonicznej ze sprzedawcą z firmy Zdunek, wybrałem się na... TCA UNIKAJCIE ZDUNKA - przyzwyczajeni do bylejakości (2) Dnia 2 maja br., umówiony na godz. 13:30 udałem się autoryzowanego warsztatu... Piotr
serwis - awarie - na pewno nie do Zdunka (6) Wyjeżdżając z gdańska w dalszą trasę / samochód załadowany po dach /... Bardzo zaskoczony klient ZDUNEK Najgorszy dealer Renault w Polsce (3) Podejście do klienta zerowe, brak jakiegokolwiek szacunku do klienta, nie... Arkadiusz Zapolski Zakup auta (4) Kupiłem w tym salonie nowe Renault Fluence . Obsługiwał mnie p.Piotr. Bardzo... W .Witkowski Kiepsko (1) Naprawa blaharsko-lakiernicza z AC. Sewis w Gdyni załatwił sprawę poprawnie,... Piotr Serwis zdunek (7) Byłem dzisiaj na przeglądzie gwarancyjnym w serwisie Zdunek , po przeglądzie... Mar pomoc i profesjonalizm (3) Podeszliśmy z problemem- przerysowane drzwi w nowym samochodzie- dacia... Asia Nie polecam niska kompetencja obslugi (2) Cena przez internet 2 potem dwu krotnie cena potwierdzona przez nie... Halina Jedna wielka porażka!!! (1) Odradzam ten serwis brak konkretnych ludzi na konkretnych stanowiskach.... Asia Żenada (3) Tragedia całkowita, kompetencja specjalistów równa zeru, uszczelki w drzwiach... Mateusz Dramat (9) Ta firma to jeden wielki kant , nic nie robią dobrze szkoda że renault nie... Klient Wadliwe nowe auto (1) Moi drodzy klienci Zdunka Gdynia,kupując nowe,zamówione auto sprawdzajcie je... Rozczarowana zmiany zmiany zmiany (5) Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje ale od pewnego czasu cos się zmieniło u... klient naprawa gwarancyjna (1) ja tam nie narzekam,w mojej megance jeszcze na gwarancji jeździłem do kilku... meganek 38 super serwis Zdunek Gdynia (4) Przyjechałem do serwisu Renault Zdunek w Gdyni z nowym autem kupionym dzień... vik26 instalacja gazowa (3) Witam mialem niedawno przyjemność lub nieprzyjemność jak ktoś to określi... megane 3 07.2014 naprawa gwarancyjna (1) W zeszłym lecie jak Clio żony było na gwarancji,padła klimatyzacja,chłodnica... krzychu serwis (1) Zadzwoniłem do serwisu na tel stacjonarny i umówiony zostałem bez naj... A.Q.