Zakup auta

Kupiłem w tym salonie nowe Renault Fluence . Obsługiwał mnie p.Piotr. Bardzo uprzejmy , kompetentny i widać po nim , że zależy mu na zadowoleniu klienta - a nie tylko na sprzedaży . Innym salonom należy tylko życzyć takiego personelu . Auto jest już drugim , które kupiłem u Zdunka . Poziom obsługi klienta przez całą obsługę jest na wysokim poziomie . Dotychczas nie sparzyłem się na kontaktach z tą firmą . Na razie zasługują na wysoką ocenę .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pan Piotr, owszem, jest miły, ale do momentu podpisania umowy sprzedaży. Po tym fakcie, gdy zaliczka jest już wpłacona, a klient czeka na auto, to już niestety tak miło nie jest. Klient tzw. 'złowiony' już jest poza zainteresowaniem tego pana. Swoim zachowaniem psuje dobre imię firmy. Nie polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Potwierdzam Pana opinię. Jestem dokładnie tak potraktowany przez tego sprzedawcę jak Pan opisuje. Miły do pierwszego przelewu. Następnie brak kontaktu a jeśli już jest to kontakt z tym Panem woła o pomstę do nieba.
Pytanie tylko czy przełożeni wiedzą o tym?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Widzę że Pana wpis, jak i poprzedni w temacie, z negatywną opinią dot. obsługi przez Piotr- jest z jednego IP więc pisane z jednego komputera. W tym świetle trudno potraktować wpis z opinią poważnie i uczciwie. Byłem obsługiwany przez tego Pana. Nie miałem kłopotu z kontaktem, wręcz uważam go za b dobry. Pracuje w podobnej firmie i wiem że proces realizacji zamówienia, z reguły jest złożony. Jest produkcja auta, transport do salonu, sprawy związane z finansowaniem, przygotowanie na miejscu i montaż akcesorii. Byłem informowany o poszczególnych etapach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1