Sette

Pizzerie

Gdynia, Antoniego Abrahama 7

Tomek - ocena (1) Najlepsza pizza na Pomorzu. Znakomicie przygotowana, bardzo smaczna, a do... Tomek Kamyk - ocena (1) Tanio, miło i znacznie Kamyk Rafff - ocena (1) Najlepsza pizza ,polecam:))) Rafff
Tomek - ocena (1) Od lat niezmienna, doskonała w smaku... moim zdaniem najlepsza na Wybrzeżu. I... Tomek Agnieszka - ocena (1) Pizza bardzo dobra od wielu lat. Agnieszka Tomek - ocena (1) Pycha pizza. Zawsze wracam! Tomek Darek - opinia (1) Fantastyczna Pizza. I te sałatki, nigdzie takich dobrych nie znajdziecie! Darek Jacek - opinia (1) Pyszny niezmienny smak od kilkudziesięciu lat Jacek Filip - opinia (1) To jest pizza! A nie pitu pitu Filip Tomasz - opinia (1) Najlepsza pizza! Przemiła obsługa!Bardzo polecam!!! Tomasz Raff - opinia (1) Rewelacja co tu więcej pisać :) Raff Olga - opinia (1) Wg mnie i moich znajomych najlepsza pizza w Gdyni. Olga Łukasz - opinia (1) Pyszna świeża pizza w dobrej cenie. Łukasz Warto!!!!! (1) Ten smak, obsługa i serce włożone w to co robią... Niezmiernie pyszne od... Rafff dobre jedzenie w rozsądnych cenach (1) U Pani Małgosi jadam z Rodziną od kilkunastu lat, zawsze na Abrahama- z... Robert Pyszne jedzenie (1) Można tam dobrze i tanio zjeść. Uwielbiam to miejsce za klimat i jedzenie,... Marta Badzo Polecam (1) Przepyszna Pizza, kocham spędzać tam moje popołódnia nieznany Nice place. Good food. Low prices. (1) One of our favaorites in Gdynia. Olaf Agnar Dziwne (1) Dziwne miejsce. Przede wszystkim brudno. Lokal nieprzyjemny. Pizza dobra, ale... migotek LASAGNE bez LASAGNE (2) Po ponad półtorej roku odwiedziłem z przyjaciółką ten lokal. W... Cezar