Adam - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam Panią Joannę. Bardzo rzetelnie i profesjonalnie... Adam Emilia - opinia (1) Polecam współpracę z Panią Joanną Śmiglewską. Profesjonalne podejście do... Emilia klient - opinia (1) Agencja Sfera godna zaufania. W czasie transakcji miałem kontakt z trzema... klient
Joanna Czarnecka - opinia (1) Nie znam lepszej pośredniczki niż Joanna Śmiglewska. Współpracowałam z nią... Joanna Czarnecka Alicja - opinia (2) Dawno nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu i lekceważącym... Alicja Kinga Gawlik - opinia (1) Serdecznie polecam Panią Joannę Śmiglewska.Bardzo zaangażowana profesjonalna... Kinga Gawlik Tomek - opinia (1) Znakomita współpraca z panią Joanną Śmiglewską zakończona sukcesem -... Tomek Marcin - opinia (1) Polecam! Wszystko w jak najlepszym porządku. Marcin Ania - opinia (1) ze Sferą robię już kolejną transakcję. Widać, że im zależy. Wcześniej... Ania Wanda - opinia (1) Nie polecam, malo sympatyczne doswiadczenia Wanda Sprzedający - opinia (1) Pierwsze wrażenie było raczej poprawne. Jako klienci, zapłaciliśmy z góry za... Sprzedający apee@wp.pl - opinia (1) nareszcie ktoś mnie wysłuchał i dopasował ofertę do moich potrzeb. to rzadka... apee@wp.pl