Shark Ice Cream

Lodziarnie

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 60

Albert Ostaszewski - ocena (1) Świetne lody, bardzo duży wybór smaków i do tego bardzo oryginalnych! Do tego... Albert Ostaszewski kuba - ocena (1) naprawdę dobre lody ,dużo smaków do wyboru , miłe dziewczyny z obsługi i... kuba Alex - ocena (1) Super lody , fajny lokal miła obsługa Alex
Hanna - ocena (1) Wow to jedna z lepszych lodziarni w kturej byłam :)Pyszne lody, miła obsługa... Hanna Hanna - ocena (1) Wow to jedna z lepszych lodziarni w kturej byłam :)Pyszne lody, miła obsługa... Hanna Mariszka - ocena (1) Duży wybor smaków do wyboru, mila obslugam i sa przepyszne jak Gelato;) Mariszka Zosia - ocena (1) Gorąco polecam pyszne lody i mila obsługa Zosia Olga - ocena (1) Pyszne lody i tyle smaków Olga Marcel - ocena (1) Wyśmienite lody . Najlepsze w rejonie !!!!! Marcel Edward - ocena (1) Lody bardzo pyszne ! Obsługa bardzo miła ! Polecam Edward Hania - ocena (1) Super lody. Bardzo miła obsługal Hania Jan - ocena (1) Super lody. Świetne smaki Jan Majkel - ocena (1) Lodziarnia Shark w Sopocie to absolutny hit! Odwiedziłem ją z żoną i naszym... Majkel Teodor - ocena (1) super, klimat swietny Teodor DJ AroniX - ocena (1) Lody po lewej stronie za restauracją u "Kucharzy Gessler". Cudowna usługa... DJ AroniX Asia - ocena (1) Super miejsce,super dziewczyny które obsługują dają spróbować smak loda przed... Asia G - ocena (1) Najlepsze lody! Największe porcje !! G Oleg_Roundup - ocena (1) Ice Cream w Sopocie! To zdecydowanie jedno z najlepszych lodów, jakie... Oleg_Roundup Weronika - ocena (1) Swietny smaki lodow mega polecam Weronika Oliwia Madej - ocena (1) Bardzo dobre lody polecam Oliwia Madej