Shark Ice Cream

Lodziarnie

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 60

Piotr - ocena (1) fatalne miejsce, jedna z gorszych lodziarni, totalnie przereklamowana. Może... Piotr Patrycja - ocena (1) Bardzo dobre lody, dużo ciekawych smaków fajna lokalizacja i wystrój. Patrycja Nabrany klient - ocena (1) Skuszony dobrymi ocenami wybrałem się tam. Lody węglowe, które miały być... Nabrany klient
Piotr - ocena (1) Lody pierwsza klasa. Bardzo wyszukane i wyraziste smaki. Polecam. Obsługa... Piotr Piotr - ocena (1) Polecam, dobre lody Piotr Karol - ocena (1) Świetne miejsce z ogromnym wyborem smaków. Obsługa miła i profesjonalna, a... Karol Dawid - ocena (1) Najlepsze lody, jakie kiedykolwiek jadłem! Wybór smaków jest imponujący, a... Dawid Ja - ocena (1) Mdłe lody ferero rosze Ja Gosia - ocena (1) Very good ice cream many flavors Gosia Ethan - ocena (1) Dobry Lodi dużo inne Ethan wysio90 - ocena (1) Porcje bardzo duze (nie wazone jak w innych lodziarniach), a lody bardzo... wysio90 Elżbieta - ocena (1) Pyszne lody, wyjątkowe smaki. Zwłaszcza smak czarne złoto, który jest moim... Elżbieta Ryba i Koźlak - ocena (1) Przepyszne lody które zaskakują swoim niecodziennym smakiem a które powalają... Ryba i Koźlak Karolina Koźlak - ocena (1) Smaki mega oryginalne i smak nieziemski. Jestem zaskoczona bardzo pozytywnie... Karolina Koźlak Kamil - ocena (1) Super, miła obsługa i spore porcje nic dodać nic ująć Kamil Dan - ocena (1) Super pyszne lody Dan Arek - ocena (1) Najlepsze lody, jakie kiedykolwiek jadłem! Wybór smaków jest imponujący, a... Arek Aga - ocena (1) Bogaty wybór smaków , pyszne ! Aga Bartosz - ocena (1) dobre lody w fajnej lokalizacji Bartosz nat - ocena (1) przepyszne lody i super atmosfera w samym centrum sopotu:) nat