Sharmcom

Serwis komputerów Sprzęt AGD i RTV

Gdańsk, Adama Mickiewicza 45

Jerzy Kuliński - opinia (1) Dawno nie miałem kontaktu z tak perfekcyjnie działającą firmą. Moje uznanie i... Jerzy Kuliński Świetne usługi. (1) Wielokrotnie korzystałem z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolony.... Mat Super serwis (1) Chciałbym z całą odpowiedzialnością stwierdzić że serwis jest prowadzony na... Jacon1258
Bardzo dobry serwis (1) Z przyjemnością wystawiam SHARMCOM jak najlepszą opinię. Wielokrotnie... Maciej Doskonala obsluga i fachowosc (1) Polecam. Szybka i konkretna naprawa, informacja o tym co warto a czego nie... Mat szybko i sprawnie (2) Dziękuję bardzo za pomoc z moim sprzętem ! Fachowe doradztwo i kontakt... A UWAGA _ PARTACZE (2) .....- zamiast naprawiać powodują większe usterki i umywają ręce - .... -... Krystian Konieczny Bardzo dobrze na 6 (1) naprawa na miejscu, lutowanie, montowanie itd i do tego w normalnej cenie... temisto Szybko i bardzo sprawnie (1) Współpraca od dłuższego czasu, zarówno jakość i jak i szybkość wykonywania... ALT-TAB Profesjonalizm (1) Bardzo szybka diagnoza, szybki kontakt i bardzo udana naprawa, nie mam... Adam Kasprzycki Pełen profesjonalizm (1) Współpraca od wielu miesięcy. Naprawa laptopów, monitorów i wielu innych... Krzysztof Kozłowski Zawsze fachowo (1) Witam. .... Wielokrotnie z tytułu wykonywanych usług informatycznych... Radosław Rettka