Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

Otóż próbuje stworzyć listę miejsc gdzie można amatorsko pograć w siatkówkę na swoją stronę i tu chciałbym poprosić o pomocy użytkowników forum. Jeżeli organizujecie bądź wiecie o miejscu gdzie można pograć w siatkówkę to proszę o wszelkie możliwe info jak kontakt w miarę możliwości miejsce itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

W większości sal szkolnych gra się w siatkę wieczorami (to załatwiają prywatni ludzie którzy mają swoje stałą ekipę lub firmy dla swoich pracowników ) , latem na plażach , ale wątpię żeby było coś jak " Trójmiejskie miejsce spotkań ludzi lubiących grać amatorsko w siatkówkę" gdzie przychodzisz (bez wcześniejszego wynajmu sali , lub z ogłoszenia na forum ) sam ze swoją piłą i odbijasz sobie z przypadkowymi osobami . Czasem na Ergo Arenie coś ktoś tam odbija , Jakiś Lotos i Atom , ale nie wiem czy to się nadaje .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

Zacznę od końca Lotos i Atom to kluby profesjonalne, i na stronie jest już o nich bardzo dużo info. Ostatnio nawet dwa wywiady udało się przeprowadzić. Zgodzę się też ze stwierdzeniem że nie istnieje coś takiego jak " Trójmiejskie miejsce spotkań ludzi lubiących grać amatorsko w siatkówkę", natomiast czasami jest jakaś grupa ludzi którzy coś organizuję i na przykład brakuje notorycznie kilku osób i poszukują kogoś i mniej więcej o to mi chodzi. Ale dziękuje za post.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

Spoko , nie miałem zamiaru być złośliwy . Wiem po prostu sam (jako organizator i jako osoba chodząca do kogoś na sale) , że nie często udaję się tak zebrać dobrą ekipę . Gdy ja szukałem ludzi trafiły mi się takie kwiatki jak : dziewczyny które szukały chłopaka ; para , która koniecznie musiała być razem w zespole , bo osobno nie grają ; facet , który opowiadał ile to nie ma medali a atakował po ścianach ; chłopak któremu nie odpowiadała piłka marki Molten , bo zawodowcy grają Mikasą . Jeśli natomiast znajdą się jakieś sale , gdzie brakuje ludzi a są one regularnie organizowane , to bardzo fajnym pomysłem jest napisanie o nich na jakiejś stronie , bo może nie regularnie ale poza tą salą gdzie teraz chodzę sam chętnie poszedł bym poodbijać w inne miejsce jeśli znajdzie się wolna chwila . Dobrze by było gdy organizator wypowiedział się o poziomie gry , bo sam raz trafiłem na sale , gdzie po zwykłym ataku zwrócono mi uwagę , że tutaj ludzie przyszli się zrelaksować i bawić , a nie wyżywać i łamać sobie palce . Z niecierpliwością czekam na info i może podasz adres swojej stronki ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

Podaj kontakt. Mam nadzieję że mam coś dla Ciebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

email: trojmiejskasiatkowka@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

Chodziło mi o dyskutanta o nazwie K. ;)

Ale tutaj też zagadam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

Niezłe historie ci się trafiały. Nie odebrałem też tego jako złośliwość. Co do tych historii to niezłe doświadczenia.Co do listy na stronie to jeszcze jej nie ma bo ostatnio miałem strasznie dużo pracy i ogólnie strona jest trochę nie aktualna, ale dzisiaj i jutro powinny się pojawić nowe newsy. Adres: http://trojmiejskasiatkowka.cba.pl/ póki co na bez płatnym hostingu bo w takiej formie istnieje mniej więcej od 1,5 miesiąca, ale w przyszłości mam plan się przenieść, na płatny, bez reklam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

Nawet fajnie to wygląda.Szczególnie info o biletach na mecze mi się spodobało i rozpiska treningów dla młodzieży.Jest temat założony przez michalolsz o turniejach drużyn mieszanych w Gdyni (niby grane od 3 lat więc może coś dla Ciebie). Powodzenia w tworzeniu stronki,którą na pewno co jakiś czas odwiedze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

kolego K. jest szansa na email, tel, gg ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

O popatrz , a ja też byłem pewien , że prośba o kontakt jest skierowana do autora tematu . mój mail KK8787@wp.pl , ale jak zaznaczałem , nie obiecuje z góry , że dam radę się gdzieś pojawić , wszystko zależy od mojego wolnego czasu , terminu i miejsca . Dzięki za propozycje i czekam na wiadomości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

KK.8787@wp.pl - to jest poprawny adres ... sorry za pomyłkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

na tej stornce moj anty-virus krzyczy "trojan program"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

W Gdańsku w liceum nr XIX w piątki o godzinie 17 można przyjść i pograć trochę. Nic się nie płaci, ale nie wiem czy jest jakiś przedział wiekowy. Mogą tam również przychodzić ludzie, którzy nie uczą się oraz nie uczyli się w tej szkole.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

Wielkie dzięki niedługo wrzucę info na stronę, mniej więcej o to chodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

CZESC , JA WYNAJMUJE SALE W GDAŃSKU W KAŻDA NIEDZIELE OD 17 DO 18:30 I WSZYTSKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAM , SZCZEGÓLNIE KOBIETY SĄ POSZUKIWANE :)
KONTAKT DO MNIE TO GG : 37613556
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

Bardzo dziękuje za info, jakaś konkretna sala, czy w różnie? Wielkie dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

tak mam konkretną sale a dokładnie na Jasieniu zarezerwowana co każda Niedziele w szkole. Grają kilka osób wiekszości faceci a chciałabym również kilku jeszcze osób na stała grupke najlepiej dziewczyny :)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

Witajcie, Ja także chętnie bym pograła amatorsko w siatkówkę, ale za bardzo nie mam z kim i nie wiem gdzie? Jeżeli ktoś wie, gdzie mogłabym pograć w Gdańsku, będę wdzięczna za informację na mojego maila: katarzynamer@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

Morena, SP 2 wtorki 18.00 - 19.30 kontakt 511 825 898 Kasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

Czy ktoś ma informacje o jakiejś grupie grywającej na sali w Gdyni lub okolicach Gdyni? Dzięki za wszelkie info

piotrek4836@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

Wielkie dzięki lista w bólach powstaje póki co skromnie ale mam nadzieje że w przeszłości będzie lepiej:
http://trojmiejskasiatkowka.cba.pl/index.php/amatorska-siatkowka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

super inicjatywa!!!
ludzie zgłaszajcie się!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

Strona nie działa, a przynajmniej dzisiaj;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

Witam, podłącze do tematu jeśli są chętni / Chętne by pograć w siatkę to wynajmuje sale na Żabiance w każdy poniedziałek godzina 19:00, zawsze jest kilka wolnych miejsc koszt 13-15zł , poziom myślę średni bez ograniczeń wiekowych. mariuszskierkowski@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy aktualne są te namiary na sale aby pograć w siatkę amatorsko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

ja też wysłałam na maila szczegóły siatkówki w Gdyni:) - super inicjatywa
Pozdrawiam Kasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Siatkówka Amatorska Trójmiasto Pomocy!

potrzebuję namiarów na amatorską siatkówkę w Gdyni :) chętnie bym "pośmigała" :) ale nie mam pojęcia gdzie jest taka możliwośc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0