Zagraj z nami w siatkówkę (2) Siatkówka w każdy czwartek. Poziom rekreacyjny. Gramy dwie godziny na... PilkaNaHali Siatkówka Gdańsk (1) Cześć , szukam ludzi do grania , bardziej mi się podoba grać na boisku w... Anton Kheruvimov Adam (2) Chętnie pograł bym w siatkówkę Poziom hmmm grałem dużo ale dawno temu Gdynia... Adam
Plażówka (3) Cześć. Mam na imie Kuba. 31 lat Szukam osób w podobnym wieku +10 -5. które... KUBA Wracamy do gry! Poziom rekreacyjny. (1) Szukamy chętnych do gry. Gramy w każdy czwartek o 20:00 :) Poziom... PilkaNaHali siatkówka (3) Dalej gramy we wtorki o 19 508134791 adam Gdzie w trójmieście lub okolicy można pograc amatorsko w siatkówke 20+? (12) Witam, chciałabym dowiedzieć się czy gdzieś w trójmieście lub okolicy można... kasiasia Siatkówka amatorsko? (5) Hej. Czy ktoś gdzieś z Was gra amatorsko w siatkę? Czy można się do kogoś... Sylwia Znajdzie się ekipa do gry? ewentualnie by dołączyć? (Gdynia) (7) Cześć. Chciałbym pograć amatorsko w siatkówkę, są jakieś grupy do których... Dawid Amatorska siatkówa w Gdańsku (9) Cześć. Mam 22 lata, mieszkam we Wrzeszczu i brakuje mi sportu w postaci gier... Agata szukamy graczy 25-45lat (4) siatkówka Gdynia szukamy grających chłopaków poniedziałki Gdynia godzina 19 brykas@wp.pl Siatkówka Trójmiasto i Okolice, Kartuzy, Żukowo, Gdańsk, Gdynia, Sopot (1) Hejka, są w okolicach Trójmiasta jakieś kluby/grupy amatorskie z siatki?... MKK Siatkówka (2) Szukam ekipy amatorskiej w siatkówkę w Wejherowie poziom średnni Paweł Siatkówka rekreacyjnie (1) Witam. Mam 23 lata, trenowalem grę w siatkówkę przez polowe gimnazjum i całe... Mateusz Siatkówka amatorska Ujeścisko Łostowice Kowale Chełm (9) Witam, Chciałbym dołączyć (ewentualnie stworzyć) do grupy osób amatorsko... Marek Sprzedam bilety na mecz (1) Sprzedam 2 bilety na mecz w siatkówkę w ergo arenie kwalifikacje do Tokio... Kasia Nie masz z kim pograć w piłkę?;) Dołącz do nas! (1) Chcesz pograć w nogę ale nie masz z kim? A może jest was kilku ale i tak jest... sportpartners.pl Gdzie w Trójmieście można pograć amatorsko w siatkówkę? (8) Witam. Poszukuję grupy grającej amatorsko w siatkówkę, do której możnaby się... Marysia Rekreacyjna siatkówka- Gdynia (7) Szukam chętnych do zebrania składu w czwartki 19.30-21.20 na hali przy... MartynaSako Siatkówka amatorska (4) Czy ktoś wie, czy jest w Gdańsku teraz jakaś amatorska siatkówka? Aloha