AMATOROSKA LIGA SIATKÓWKI BOJANO - II EDYCJA - ZGŁOSZENIA (3) Miło mi poinformować , iż ruszają zapisy do II Edycji amatorskiej ligi... JAN HALLMANN Poszukuję amatorskiej grupy siatkarzy początkujących! (1) Jak w temacie, szukam wlasnie takiej grupy, która chciała by przyjąć studenta... Dorian Mikołajkowe Granie - Turniej Piłki Siatkowej (1) X Mikołajkowe Granie - Turniej Piłki Siatkowej Zapraszamy na X Mikołajkowe... Aleksandra
siatkówka (2) gdzie można dołączyć się w Gdańsku do amatorskiej siatkówki? Marek dołączę do rozpoczynających przygodę z siatkówką Trójmiasto (1) Witam, chętnie dołączę do grających w siatkówkę. Wiele lat przerwy, ale... comac Siatkówka dla początkujących (1) Siemka, Trochę przespałem, liceum i studia i mam teraz 29 lat i z chęcią... Janek Siatkówka wolne miejsca Gdańsk-Wrzeszcz (1) Poszukiwane osoby chętne do gry w siatkówkę. Poziom średnio-zaawansowany,... Sebastian turniej-liga? (1) zapraszam do organizacji turnieju-ligi siatkówki drużyn amatorskich. Sala w... adam Pomorska liga pilki siatkowej-sezon 2016-2017 (1) tradycyjnie jak co roku o tej porze oglaszamy nabor druzyn pilki siatkowej do... organizator wypozyczenie siatki (1) Witam Czy we wrześniu można wypożyczyć siatkę i piłkę na plazy Gdynia... Gosia siatkówka Małe Trojmiasto (1) Chętnie Pograłbym w Małym Trójmieście Kaszubskim. Ktoś gra w siatke? Mam 27... kuba12 siatkówka Wejherowo, Reda, Rumia (1) chętnie dołącze do grupy początkujących lub średniozaawansowanych amatorów :)... kuba Siata (1) Chętnie pograłbym w siatkę na terenie Gdańska, Sopotu Jeżeli ktoś ma wolne... Adam Szukamy chętnych do gry w siatkówkę - Rumia (21) Jeśli ktoś byłby chętny do dołączenia się do grupy średniozaawansowanych... MM Siatkówka rekreacyjna w Gdańsku? (1) Jest gdzieś? Są wolne miejsca? Ew. jak nie to może ktoś ma jakieś przeżycia... M. Rumia, Reda, Wejherowo (4) Szukam ludzi do stworzenia grupy grającej w siatkówkę. Najlepiej Rumia, Reda,... Patryk Turniej siatkówki (11) Otwarty turniej siatkówki drużyn amatorskich 23/24 kwietnia w Karczemkach... adam Amatorska liga siatkówki w Bojanie - zapraszamy!!! (21) W związku z chęcią aktywizacji sportowej mieszkańców Bojana i okolicznych wsi... MIKE Grający w siatkę radcowie prawni potrzebni!!! (1) Jak w temacie - potrzebni radcowie na turniej siatkarski 15.04. 2016r. Jeśli... to Siatkówka (Gdańsk) - wolne miejsca (2) Poszukujemy chętnych do gry w siatkówkę w czwartki w godz. 17.30-19.30. Gramy... Kasia